Kendall Jenner i Kourtney Kardashian szykują się do Halloween. Która lepsza?

2021-10-28 22:02 es

Halloween to w świecie gwiazd bardzo uważna impreza. Kardashianki od lat ścigają się w konkursie na najbardziej wyuzdany kostium. Im mniej zakrywa - tym lepiej! Kendall Jenner i Kourtney Kardashian pokazały na Instagramie, jak idą im tegoroczne przygotowania. Zobaczcie to na Hotplota.pl!

Halloween to bardzo ważne święto w kalendarzu gwiazd. Choć z powodu pandemii nie mogą świętować tak hucznie, jak zazwyczaj, to nie znaczy, że nie mogą się choć trochę zabawić. Wśród celebrytek w ostatnich latach bardzo zmieniło się podejście do kostiumów. Już nie chcą przerażać, ale kusić...

Specjalistkami w tej kwestii są siostry Kardashian Jenner. Z roku na rok ich przebrania zasłaniają coraz mniej! Kendall Jenner i Kourtney Kardashian już pracują nad tegorocznymi strojami...

Dawid Kwiatkowski z piosenką Bez ciebie. Romantyczna wersja w ESKA Live!

Kendall Jenner i Kourtney Kardashian przygotowują się do Halloween

Zdaje się, że Kardashianki chcą wygryźć Heidi Klum z roli królowej Halloween. Od lat siostry prezentują mnóstwo spektakularnych przebrań, a ich imprezy robią wielkie wrażenie. W czasie pandemii celebryci są mocno krytykowani za urządzanie imprez, więc trzeba się skupić na kostiumach. Kendall Jenner i Kourtney Kardashian już się tym zajmują!

Młodsza z sióstr opublikowała na Instagramie zdjęcia w stylizacji panny młodej. Na jednym z nich skóra Kendall Jenner jest niebieska, widzimy też otaczające ją muchy, co budzi skojarzenie z klasyczną, gnijącą panną młodą.

Kourtney Kardashian natomiast postanowiła przemienić się w Nancy Spungen. Do sieci wrzuciła fotkę, na której ubrana w ręcznik i blond perukę popija matchę i oddaje się w ręce stylistów.

Która wypada lepiej?

NAJNOWSZE