Kelly Osbourne na Instagramie zachwyciła nowym wyglądem. Schudła prawie 40 kg!

2020-08-10 13:00 AM
Kelly Osbourne
Autor: VALERIE MACON/AFP/East News

Kelly Osbourne uwielbia wywoływać kontrowersje. Na przestrzeni lat córka Ozzy’ego i Sharon Osbourne szokowała głównie wyglądem. Teraz nie tyle szokuje, co zachwyca. Piosenkarka na swoim instagramowym profilu pochwaliła się nowym wyglądem. Jest nie do poznania. Kelly schudła prawie 40 kg!

Kelly Osbourne zamiłowanie do bycia w centrum uwagi chyba odziedziczyła po sławnym ojcu, który jest członkiem zespołu Black Sabbath. Podobnie jak on, uwielbia szokować swoim wyglądem. Często stawiała na szalone stylówki lub bardzo oryginalny kolor włosów. Gwiazda przyzwyczaiła nas już do zaskakującego wyglądu. Teraz jednak znów zszokowała, a raczej zachwyciła swoim nowym wyglądem. Co prawda w kwestii włosów nic się nie zmieniło, bo Kelly nadal stawia na wyrazistość, to zmieniło się całe jej ciało. 

KELLY OSBOURNE POTWIERDZA, ŻE SCHUDŁA

Kelly Osbourne opublikowała na Instagramie selfie na którym ubrana w bluzę od Gucciego, prezentuje wyjątkowo szczupłą twarz. Jak się później okazało, zagraniczne media aż huczą od doniesień na jej temat. Podobno gwiazda zrzuciła prawie 40 kg! I nie jest to plotka wyssana z palca, bo sama Kelly w odpowiedzi na jedno ze stwierdzeń, potwierdziła, że dużo schudła.

Zgadza się, straciłam 85 funtów, odkąd cię ostatnio widziałam. Czy możesz w to uwierzyć?

85 funtów w przeliczeniu na kilogramy daje prawie 40 kg! Później Kelly wrzuciła jeszcze kilka innych zdjęć na których prezentuje się równie świetnie.

Jak Wam się podoba wielka metamorfoza Kelly Osbourne?

Wyświetl ten post na Instagramie.
Today I’m feeling #Gucci 💜❤️ Post udostępniony przez Kelly Osbourne (@kellyosbourne)
Wyświetl ten post na Instagramie.
Love you guys 😝 Post udostępniony przez Kelly Osbourne (@kellyosbourne)
Hotplota.pl: Sean Penn żeni się na Zoomie, Kim Kardashian walczy o swoje małżeństwo

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE