Kelly Clarkson PODZIĘKOWAŁA (prawie) BYŁEMU MĘŻOWI po otrzymaniu ważnej nagrody!

2020-06-27 13:19 nk
Kelly Clarkson z mężem
Autor: Everett Collection/East News

Kelly Clarkson i Brandon Blackstock są w trakcie rozwodu. Piosenkarka złożyła pozew rozwodowy 4 czerwca 2020. Tymczasem w weekend okazało się, że gwiazda otrzymała ważną nagrodę za sój talk show, The Kelly Clarkson Show. Pierwszą osobą, której podziękowała był jej prawie były mąż!

Jak Wam pisaliśmy, Kelly Clarkson i Brandon Blackstock rozwodzą się. Amerykańskie media dotarły do pozwu rozwodowego, który piosenkarka złożyła w sądzie 4 czerwca 2020. Choć w papierach oficjalna przyczyna rozstania nie jest wymieniona, znajomi pary przyznają, że ten związek zabiła wspólna kwarantanna. Zresztą sama Kelly Clarkson przyznała ostatnio, że przebywanie non stop pod jednym dachem było dla niej nie do zniesienia.

Kelly Clarkson dziękuje mężowi

Mimo rozpadu związku, Kelly Clarkson ma dla męża dużo szacunku i wdzięczności. Udowodniła to najnowszym postem na Twitterze.

Kelly Clarkson została nagrodzona statuetką Daytime Emmy dla najlepszej gospodyni talk show. Artystka nie kryła zaskoczenia, kiedy wyniki zostały ogłoszone online. Zwłaszcza, że jej program The Kelly Clarkson Show doczekał się na razie tylko jednego sezonu.

Piosenkarka nie miała wątpliwości co do tego, komu należą się podziękowania w pierwszej kolejności...

Dziękuję ci bardzo, @BBlackstock, za wiarę we mnie i przekonanie mnie do zrobienia The Kelly Clarkson Show.

- napisała Kelly Clarkson i dodała podziękowania dla swojej asystentki.

Myślicie, że Kelly Clarkson i Brandon Blackstock rozmyślą się jeszcze w kwestii rozwodu?

Hotplota.pl: Hailey Bieber i Bella Hadid w bikini; Harry i Meghan dostali pracę!
NAJNOWSZE