Kelly Clarkson

i

Autor: Jose Perez / SplashNews.com/East News

Kelly Clarkson deklaruje: Na zawsze pozostanę singielką!

2021-12-16 14:44

Kelly Clarkson i Brandon Blackstock wzięli rozwód po 7 latach. To rozstanie było dla Kelly niezwykle wyczerpujące psychicznie. Nic dziwnego, że teraz wyznaje, że koniec ze związkami. Będzie singielką! Jak długo? Na ten moment twierdzi, że całe życie…

Kelly Clarkson ma za sobą rozstanie z Brandonem Blackstockiem. Para postanowiła rozwieść się po siedmiu latach. Zakończenie związku zdecydowanie do najłatwiejszych nie należało. Brandon zażyczył sobie ogromnej sumy alimentów i posiadłości w Montanie. Plan szybkiego dorobku jednak nie wypalił, tym razem to Kelly triumfowała.

ESKA XD #038 - DROGIE PREZENTY, NOWY MATRIX, GRY 2022, MIŁOŚĆ I PRZEZNACZENIE

I choć Clarkson wygrała w tym starciu to z pewnością rozstanie mocno zszargało jej nerwy.

W poniedziałkowym odcinku „The Kelly Clarkson Show”, piosenkarka żartobliwie odniosła się do swojego niedawnego związku z Brandonem. Skomentowała krótko.

Podczas dyskusji w pewnym momencie Andy zdradził, że uważa, że bary koktajlowe to miejsce idealne na randki, na co Clarkson odpowiedziała:

- mówiła z uśmiechem na ustach.

Myślicie, że serio długo pozostanie singielką?

Zobacz też, jak romantyczny potrafi być Travis Barker!

Nie wiem. Jestem osobą, która bardziej interesuje się kawą. Nie wiem, czy mam ochotę zainwestować w wieczór z tobą. Na zawsze pozostanę singielką!