Katy Perry zachwyca się macierzyństwem z byłą żoną swojego narzeczonego, Mirandą Kerr

2021-04-14 20:22 es
Katy Perry
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Katy Perry i Miranda Kerr mają wiele wspólnego. Obie wychowują dzieci z Orlando Bloomem. Wokalistka jest jego obecną narzeczoną, a modelka byłą żoną. Panie jednak są w dobrych relacjach, czego dowodem był instagramowy life. Tam Katy Perry i Miranda Kerr zachwycały się macierzyństwem. Aż miło posłuchać!

Czy zawsze trzeba nienawidzić ex naszego partnera? Otóż nie! W Hollywood możemy zauważyć sporo rodzin, które mimo rozstania świetnie się dogadują i wspólnie wychowują dzieci.

W takiej sytuacji są Katy Perry i Miranda Kerr. Łączy je Orlando Bloom. Kerr była jego żoną od 2010 do 2013 roku. Natomiast Perry jest obecnie narzeczoną aktora. Para wspólnie wychowuje córką - Daisy.Dziewczynka nie jest pierwszym dzieckiem Orlando Blooma. Miranda Kerr 10 lat temu urodziła mu syna, Flynna.

Dziś Katy Perry, Orlando Bloom i Miranda Kerr utrzymują przyjacielskie stosunki. Dowodem na to jest instagramowy life.

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce

Katy Perry i Miranda Kerr rozmawiają o macierzyństwie

Pani spotkały się na Instagramie, żeby promować produkty Kerr do pielęgnacji skóry- KORA Organics. Przy okazji gwiazdy opowiedziały trochę o swojej przyjaźni, swoich rodzinach i macierzyństwie.

Dzieci są moją miłością numer jeden. Bycie mamą to po prostu najlepsza rzecz na świecie.

Zachwycała się Kerr.

To najlepsza i najbardziej satysfakcjonująca praca. Czuję, że miałam okazję wspiąć się na każdą górę, szczególnie w karierze, i zobaczyć te widoki, za wiele z nich jestem naprawdę wdzięczna. Ale nie ma drugiego takiego uczucia, jak to, że ​​mam córkę.

Dodała Perry.

Wokalistka dodała, że dzięki narodzinom Daisy zaznała poczucia „całości”. Zwróciła też uwagę, że w odróżnieniu od sympatii fanów, miłość dziecka jest bezwarunkowa. Bez względu na twoją karierę, czy produkty.

Katy Perry zachwycała się także swoją decyzją, żeby postawić na rodzinę właśnie w tym etapie swojego życia.

Tak się cieszę, że podjęłam świadomą decyzję, aby spróbować i zrobić to, ponieważ nie chciałam przegapić tej okazji… To było najlepsze.

Dodała.

Katy Perry i Orlando Bloom zostali rodzicami pod koniec sierpnia. Para zaręczyła się w Walentynki 2019. Jednak przez ciążę i pandemię nie udało im się jeszcze zorganizować wesela.

NAJNOWSZE