Katy Perry zaparkowała na miejscu dla niepełnosprawnych i poszła po wodę [ZDJĘCIA]

2020-08-11 12:55 KP

Paparazzi nie opuszczają ostatnio ciężarnej Katy Perry na krok. Wokalistka mimo zaawansowanej ciąży pozostaje aktywna i właściwie codziennie można spotkać ją na mieście, załatwiającą najróżniejsze sprawy przed przywitaniem na świecie swojego pierwszego dziecka. Tym razem gwiazda podzieliła swoich fanów, parkując na miejscu dla niepełnosprawnych.

Katy Perry ma to szczęście, że cieszy się w trakcie ciąży naprawdę dobrą kondycją. Wokalistka regularnie pokazuje się publicznie, samodzielnie prowadząc samochód i robiąc ostatnie zakupy przed przybyciem na świat jej dziecka. Po Katy widać, że czuje się dobrze i jest pełna sił.

Razem z Katy Perry zaległościach po tygodniach kwarantanny nadrabiają paparazzi. Fotoreporterzy, którzy od wybuchu pandemii mogli narzekać na brak pracy, teraz jeszcze intensywniej niż wcześniej śledzą wychodzące z domu gwiazdy. Tym razem przyłapali Katy Perry, która idąc na szybkie zakupy zaparkowała przed sklepem na miejscu dla osób niepełnosprawnych.

Katy Perry na miejscu dla niepełnosprawnych

Katy Perry zatrzymała się ostatnio przed jednym ze sklepów w Santa Barbara, kupić szybko butelkę wody. Problem w tym, że na miejsce parkingowe wokalistka wybrała miejsce oznaczone jako dla niepełnosprawnych, czym wywołała mieszane emocje.

>> Katy Perry zaszalała w sklepie dla niemowląt! Padła z nóg jak po maratonie

Od lat bowiem wszelkie kampanie społeczne uwrażliwiają kierowców, by nie zajmowali miejsc dla niepełnosprawnych. To, co dla nich może wydawać się niewinnym naciągnięciem zasad, dla osoby chorej, która akurat pojawi się przed sklepem, może stać się wielkim problemem. Nic więc dziwnego, że część fanów skrytykowała wokalistkę. Nie brakuje jednak i tych, którzy przypominają, że Katy Perry jest w trzecim trymestrze ciąży, a ogromny brzuch naprawdę utrudnia jej chodzenie.

Co o tym sądzicie? Zobaczcie zdjęcia.

NAJNOWSZE