Katy Perry wybrała matkę chrzestną dla córki! To MEGA znana aktorka!

2020-07-13 10:09 KP
Katy Perry
Autor: GETTY IMAGES/Getty AFP/East News

Życie Katy Perry i Orlando Blooma już w najbliższym czasie ulegnie wielkiej zmianie. Para odlicza dni do powitania na świecie swojego pierwszego dziecka i intensywnie przygotowuje się do tego momentu. Przyszli rodzice muszą podjąć już teraz kilka ważnych decyzji, a wśród nich chociażby tę o rodzicach chrzestnych. Takiej matki chrzestnej, jaką wybrali dla córki, można jej tylko pozazdrościć!

Pojawienie się na świecie dziecka to dla każdej pary jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Katy Perry, która od dawna marzyła o założeniu rodziny z Orlando Bloomem, od dawna przygotowuje się do rozpoczęcia nowego życia już jako mama. W tej drodze będzie jej towarzyszył jednak nie tylko ukochany, ale i bliscy, przyjaciele oraz rodzice chrzestni jej córki.

Wybór rodziców chrzestnych dla dziecka to dla rodziców kolejny ważny moment. Chrzestni mają przecież do odegrania niezwykłą rolę - będą służyć wsparciem w wychowaniu dziecka. Dlatego też każda para rodziców bardzo uważnie zastanawia się nad tym, kogo wybrać do tego ważnego zadania.

Jak donoszą media, Katy Perry i Orlando Bloom podjęli już decyzję w kwestii matki chrzestnej. I chyba nie mogli wybrać lepiej!

Jennifer Aniston matką chrzestną córki Katy Perry

Choć niewiele osób zdawało sobie z tego wcześniej sprawę, okazuje się, że jedną z najbliższych przyjaciółek Katy Perry jest 51-letnia Jennifer Aniston. I to właśnie ją podobno wokalistka wybrała na matkę chrzestną dla swojego dziecka.

Katy i Jen są bardzo blisko. Podczas lockdownu szły na spacery z dystansem społecznym i spędzały dużo czasu nadrabiając zaległości. Była zachwycona i płakała, kiedy ją o to poprosili.

- zdradza informator Sunday Mirror.

Nie ma wątpliwości, że wybór Jennifer Aniston na matkę chrzestną córki Katy Perry i Orlando Blooma to strzał w dziesiątkę. Aktorka, która sama nie ma dzieci, z przyjemnością będzie poświęcała swoją uwagę chrześnicy.

NAJNOWSZE