Katy Perry i Sophie Turner w drodze na porodówkę. Porównujemy styl przyszłych mam

2020-07-11 15:00 KP
Katy Perry i Sophie Turner
Autor: LP/Coleman Rayner/East News; GRID, VAGA/Backgrid/East News

Fani Katy Perry i Sophie Turner już nie mogą się doczekać, aż gwiazdy powitają na świecie swoje dzieci. Wokalistka i aktorka już od tygodni przygotowują się do porodu i bazując na ich krągłościach i plotkach możemy założyć, że obie zostaną mamami jeszcze latem tego roku. Tymczasem my przyglądamy się ich ciążowemu stylowi. Przyjrzyjmy im się z bliska!

Baby boom w showbiznesie trwa. Jeszcze w tym roku mamami zostaną Gigi Hadid, Emma Roberts, Katy Perry, Rooney Mara, Katherine Schwarzenegger i Lea Michelle, a na naszym polskim podwórku m.in. Lara Gessler i Barbara Kurdej-Szatan. My przyglądamy się tym, które prawdopodobnie urodzą jako pierwsze - a będą to Sophie Turner i Katy Perry.

Obie gwiazdy postanowiły w zupełnie inny sposób przeżyć ten okres. Sophie Turner do dziś ani razu nie skomentowała doniesień o swojej ciąży i nie pokazała na Instagramie żadnego zdjęcia. Aktorka i Joe Jonas uznali, że spędzą ten czas z dala od mediów. Jedyne ich fotki to te, które robią paparazzi!

Katy Perry natomiast uznała, że będzie dzieliła się z fanami swoimi przeżyciami. I tak gwiazda co jakiś czas publikuje w sieci swoje fotki i chętnie udziela wywiadów.

>> Katy Perry wybrała imię dla dziecka? To będzie "córeczka tatusia"!

Hotplota.pl: Rozwody gwiazd; nieostrożna Sofia Richie; wyrzeźbiony Leonardo DiCaprio

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Katy Perry i Sophie Turner w ciąży

A jak "noszą się" przyszłe mamy? Obie z pewnością stawiają na wygodę. Wokalistka i aktorka nie lubią też w codziennych sytuacjach zwracać uwagi na swoje krągłości, dlatego wybierają obszerne i swobodne ubrania. Jak wtedy, gdy przyłapali je paparazzi:

Sophie Turner
Autor: GRID, VAGA/Backgrid/East News
Katy Perry
Autor: LP/Coleman Rayner/East News

Sophie Turner i Katy Perry uwielbiają oczywiście spędzać czas ze swoimi facetami - przyszłymi tatusiami. I znów - przede wszystkim ma być wygodnie.

W przeciwieństwie do Sophie Turner, Katy Perry w ciąży nie odmówiła sobie trochę glamouru! Gwiazda już na początku ciąży błyszczała na Instagramie w eleganckich stylizacjach, a ostatnio zachwyciła swoim ciążowym wizerunkiem podczas występu online w ramach Dear Class 2020.

A Wy styl której z nich wolicie?

NAJNOWSZE