Katy Perry w końcu ogoli nogi? Znany piosenkarz zwrócił jej uwagę!

2021-05-11 13:00 AM
Katy Perry
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Katy Perry słynie z mega dystansu i dużego poczucia humoru. Aktorka publicznie mówi o swoich wadach czy innych kontrowersyjnych rzeczach. Podczas amerykańskiej edycji Idola, gdzie piosenkarka jest jurorką, zdradziła fakt, że przestała golić nogi. Fani pokochali jej dystans. Jednak jeden z jej kolegów zwrócił jej uwagę…

Katy Perry w sierpniu ubiegłego roku została mamą. Macierzyństwo pochłonęło ją do reszty. Teraz godzi wychowanie córki z pracą zawodową. Skupia się na amerykańskiej edycji Idola, gdzie zasiada w fotelu jurora.

Jakiś czas temu gwiazda publicznie w social mediach wyznała, że ma tak mało czasu na wszystko, że totalnie olała golenie nóg. Z dystansem podeszła do całej sprawy. Wśród swoich fanów znalazła nawet osoby, które pogratulowały jej odwagi i dystansu do samej siebie.

>> Katy Perry o ciemnych stronach macierzyństwa. „Przestałam golić nogi”

Luke Bryan zwraca uwagę Katy Perry

Sprawa na chwilę ucichła, by teraz ponownie zrobiło się o niej głośno. Podczas niedzielnego odcinka American Idol na Instagramie, piosenkarz country Luke Bryan zwrócił koleżance po fachu uwagę na jej nieogolone nogi. Zrobił to co prawda ze śmiechem na ustach, ale chyba tylko on wie, jakie naprawdę miał intencje.

Katy Perry i Luke Bryan wspólnie zasiadają na fotelach jurorskich, więc trochę czasu ze sobą spędzają. Muzyk bez owijania w bawełnę miał powiedzieć:

Wiem, że jesteś mamą i robisz wiele rzeczy, ale musimy coś zrobić z tymi włosami na nogach.

 – mówił śmiejąc się.

Katy nie pozostała mu dłużna i szybko odpowiedziała na zaczepkę:

Nie! Nie mam czasu! Wolę przytulać się do mojej córki.

– wrzasnęła piosenkarka, pokazując zbliżenie nogi z widocznymi włoskami.

Sądząc po odpowiedzi Katy, Luke Bryan raczej nie ma co liczyć na widok gładkich nóg swojej koleżanki… 😉

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty
NAJNOWSZE