Katy Perry przyjaźni się z Mirandą Kerr dla jej kosmetyków? „Flynn przynosi je w swoim plecaku”

2021-04-15 15:00 AM
Katy Perry
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Miranda Kerr udowodniła, że po rozstaniu wcale nie trzeba wiecznie walczyć ze swoim ex, wręcz przeciwnie! Można nawet zaprzyjaźnić się z jego obecną ukochaną. Miranda i Katy Perry naprawdę świetnie się dogadują!

W show biznesie wiele osób daje przykład tego, że można nie tylko przyjaźnić się ze swoimi ex, ale także z ich partnerkami. Miranda Kerr i Katy Perry to świetny przykład! Panie połączył Orlando Bloom, który przez 3 lata był mężem Mirandy, a teraz pozostaje w szczęśliwym związku z Katy Perry.

Miranda nie chowa urazy ani, co gorsza nie pluje jadem w stronę Katy. Ułożyła sobie życie u boku Evana Spiegela, a Katy to jej nowa przyjaciółka!

Ostatnio podczas instagramowego live’a Miranda i Katy wychwalały macierzyństwo i wspólnie dzieliły się doświadczeniami. Już na pierwszy rzut oka widać było, że te panie łączy niesamowita więź. Teraz 36-letnia piosenkarka ponownie zabiera głos, tym razem kolejny raz zachwala swoją koleżankę, a raczej jej kosmetyki. Czyżby ta przyjaźń miała drugie dno?

KORA Organics to marka kosmetyków, której współzałożycielką jest Miranda Kerr. Produkty do pielęgnacji zachwycają niejedną osobę , w tym także Katy Perry, która zdradziła, że kosmetyki dostarcza jej, syn Mirandy i Orlando, 10-letni Flynn.

Jedną z największych zalet bycia blisko Mirandy jest to, że mogę wypróbować wszystkie jej produkty, zwłaszcza gdy jej syn Flynn wraca z nim do domu. Flynn przynosi je w swoim plecaku.

– zachwycała się Katy produktami KORA Organic.

Na takiej reklamie marka Mirandy Kerr z pewnością sporo zyska.

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce
NAJNOWSZE