Katy Perry popłakała się w American Idol po ataku paniki uczestniczki! [WIDEO]

2020-03-24 22:15 mw
Katy Perry płacze w American Idol
Autor: youtube.com / American Idol / Talent Recap

To, że kobiety w ciąży są wyjątkowo emocjonalne, nie jest chyba dla nikogo wielką tajemnicą. Nikogo nie powinna więc dziwić reakcja Katy Perry na wzruszający występ uczestniczki, która kilka godzin wcześniej przeżyła ostry atak paniki. Zobaczcie skrót najnowszego odcinka American Idol z występem Makayli Brownlee, która swoją piosenką doprowadziła Katy Perry do łez.

Emocje u kobiet w ciąży to prawdziwy rollercoaster, o czym mogli przekonać się widzowie ostatniego odcinka American Idol. Zasiadająca w jury programu Katy Perry popłakała się po występie dziewczyny, która wcześniej przerwała swoją piosenkę z powodu nagłego ataku paniki.

KATY PERRY PŁACZE ZE WZRUSZENIA

Kiedy nastoletnia Makayla Brownlee pojawiła się na scenie American Idol nic nie zapowiadało tak dramatycznych wydarzeń. Co prawda uczestniczka uprzedziła jury o ogromnej tremie i możliwym ataku paniki, ale nikt nie podejrzewał, że wydarzy się to już w pierwszych sekundach wykonywanej przez nią piosenki. No i że atak paniki będzie tak silny!

Tymczasem Makayla Brownlee już po kilku pierwszych nutach dosłownie sparaliżowana strachem zbiegła ze sceny i padła za kulisami na podłogę.

Występ dziewczyny został przełożony, a ona sama opuściła plan American Idol na wózku. Po kilku godzinach jednak wróciła i tym razem udało jej się zaśpiewać piosenkę od początku do końca.

To, co zaprezentowała na scenie Makayla Brownlee wzruszyło Katy Perry do łez, i możemy Was zapewnić, że nie było to wzruszenie udawane.

Zresztą najlepiej zobaczcie sami:

5 marca 2020 roku w sieci ukazał się nowy teledysk Katy Perry. Klip jest wyjątkowy, bo to właśnie jego premiera była dla Katy Perry okazją do ogłoszenia ciąży!

Ojcem dziecka Katy Perry jest Orlando Bloom, z którym piosenkarka jest zaręczona od ubiegłorocznych Walentynek. Ślub miał się odbyć w najbliższych miesiącach, jednak z uwagi na pandemię koronawirusa uroczystość prawdopodobnie zostanie przełożona.

Nowości Muzyczne 2020: premiery, które musisz nadrobić! [#zostańwdomu]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE