Orlando Bloom skończył 44 lata! Katy Perry pokazała ich prywatne zdjęcia

2021-01-13 14:27 kp
Orlando Bloom Katy Perry
Autor: Phillip Faraone/Getty AFP/East News

Katy Perry i Orlando Bloom to kolejna szczęśliwa para, której po kryzysie i rozstaniu udało się odbudować związek. Dziś wokalistka i aktor są młodymi rodzicami i cieszą się każdą wspólną chwilą. 13 stycznia to dla ich rodziny wyjątkowa data - 44. urodziny Orlando Blooma! Z tej okazji w sieci nie mogło zabraknąć uroczych zdjęć pary, o co zadbała Katy Perry.

Orlando Bloom świętuje swoje 44. urodziny w wyjątkowym momencie - pod koniec sierpnia aktor został po raz drugi ojcem. Od miesięcy więc Katy Perry i on skupiają się głównie na swojej córce. Sama Katy zresztą może spokojnie zająć się macierzyństwem, bo tuż przed narodzinami dziecka wydała kolejną płytę, a z powodu pandemii koronawirusa i tak nie mogłaby spotykać się z fanami.

Z pewnością więc Katy Perry postara się, by pierwsze urodziny Orlando Blooma z nową rodziną były wyjątkowe. Na szczęście nie zapomniała też o fanach :)

ESKA XD #013

Orlando Bloom skończył 44 lata

Z okazji urodzin Orlando Blooma Katy Perry zamieściła na Instagramie urocze życzenia dla ukochanego i... mnóstwo prywatnych zdjęć!

Najszczęśliwszych 44. urodzin dla mojej miłości, genialnego ojca mojej Dove i lśniącego lustra, które widzi i odbija dla mnie to, czego jeszcze nie widzę ...

Dziękuję, że zawsze schodzisz ze mną na matę i nigdy się nie poddajesz...

Tak się cieszę, że mój księżyc znalazł swoje słońcekocham cię, mój cały świecie ♥ ️

- napisała wokalistka.

Na zdjęciach, które zamieściła Katy Perry, możemy zobaczyć ją i Orlando Blooma młodszych o ładnych kilka lat, ale i fotki z ostatnich momentów ciąży.

Czyż nie są piękną parą?

NAJNOWSZE