Katy Perry opowiedziała o ciąży. Ona i Orlando Bloom od dawna ją planowali!

2020-03-06 9:19 kp
Katy Perry
Autor: Rex Features/East News

Katy Perry zelektryzowała swoich fanów informacją o ciąży, którą umieściła na końcu teledysku do piosenki Never Worn White. 35-letnia piosenkarka spodziewa się swojego pierwszego dziecka z Orlando Bloomem i nie kryje swojej radości. Teraz gwiazda wyznała, że już od dawna marzyła o powiększeniu rodziny i robiła miejsce dla malucha w swoim życiu.

Fani Katy Perry nie mogli dostać od swojej ulubienicy lepszego prezentu. Podczas gdy wszyscy z niecierpliwością czekaliśmy na jej ślub z Orlando Bloomem, gwiazda ogłosiła w teledysku do Never Worn White, że jest w ciąży. Co ciekawe, Katy Perry może pochwalić się już naprawdę sporym brzuszkiem, a przez ostatnie tygodnie udawało jej się skutecznie zasłaniać go przed paparazzimi. Widzieliśmy ją tyle razy, a nic nie zauważyliśmy!

Jak sama przyznała po premierze Never Worn White, w końcu może "przestać wciągać brzuch" i zasłaniać się wielkimi torbami :)

Katy Perry jest w ciąży

Czy ciąża Katy Perry pokrzyżowała parze ślubne plany? Okazuje się, że wokalistka i aktor od początku brali pod uwagę opcję stanięcia przed ołtarzem już jako młodzi rodzice i od dawna planowali dziecko.

To nie był przypadek. Właśnie próbowałam stworzyć tę przestrzeń w moim życiu, w której nie prowadziłabym zbyt zajmującej pracy i stworzyłabym miejsce dla czegoś nowego.

- opowiedziała piosenkarka. Gwiazda dodała, że ona i Orlando Bloom już nie mogą się doczekać na ten nowy rozdział w życiu i bardzo chcieli podzielić się nim z fanami.

Niespodzianka wyszła wspaniale, prawda? <3

NAJNOWSZE