Katy Perry i Orlando Bloom na przejażdżce klasycznym Mercedesem! [ZDJĘCIA] Co za styl

2020-07-10 10:58 KP

Katy Perry i Orlando Bloom aktywnie korzystają z ostatnich dni we dwoje. Para już niedługo powita na świecie swoje pierwsze dziecko i w przerwach między przygotowaniami do przyjęcia malucha w domu relaksuje się poza domem. Tym razem aktora i wokalistkę przyłapano na wycieczce stylowym Mercedesem cabrio. Zobaczcie zdjęcia!

Ciąża Katy Perry nie była dla niej łatwa. Gdy w marcu wokalistka ogłosiła, że spodziewa się dziecka i była już gotowa, by cieszyć się okresem ciąży z fanami, nadeszła pandemia koronawirusa, która zatrzymała niemal cały świat w domach. By zapewnić bezpieczeństwo sobie i dziecku, Katy Perry przez wiele tygodni nie wychodziła na zewnątrz i nie widywała się z rodziną.

Tamten trudny okres dziś mamy już za nami. Katy Perry i Orlando Bloom mogą więc znacznie aktywniej spędzać czas oczekiwania na narodziny ich córki. Jeszcze kilka miesięcy temu para miała naprawdę rozbudowane plany i zakładała, że jeszcze przed porodem zdąży wziąć ślub. Te marzenia trzeba było jednak odłożyć na później.

Katy Perry i Orlando Bloom na wycieczce

Tymczasem paparazzi przyłapali ostatnio Katy Perry i Orlando Blooma na przejażdżce w Santa Barbara. Para wybrała się na wycieczkę wartym 70 tysięcy dolarów Mercedesem 420SL. Jak donoszą zagraniczne media, Mercedes cabrio to nowy zakup aktora i wokalistki. Trzeba przyznać, że bardzo stylowy!

Przypomnijmy, że Katy Perry jest już w ósmym miesiącu ciąży, a to oznacza, że jej córkę przywitamy na świecie już naprawdę lada dzień.

Hotplota.pl: Rozwody gwiazd; nieostrożna Sofia Richie; wyrzeźbiony Leonardo DiCaprio
NAJNOWSZE