Katy Perry jest gotowa na święta! Zobaczcie, jak wygląda przebrana za choinkę [WIDEO]

2020-12-01 17:01 es
Katy Perry jako choinka
Autor: instagram.com/katyperry/

1 grudnia to najwyższy czas, żeby przygotowania do świąt ruszył pełną parą. Katy Perry coś o tym wie. A ponieważ gwiazda kocha przebrania i kostiumy, to sezon przygotowań rozpoczęła jako...choinka!

Czujecie już świąteczną atmosferę? Jeśli wciąż nie, to katy Perry Wam pomoże. Wokalistka była jedną z wielu gwiazd występujących w programie ABC The Disney Holiday Singalong. Tam Katy Perry zaśpiewała swój kawałek Cosy Little Christmas z 2018 roku. Jednak artystka postanowiła pójść jeszcze o krok dalej... Katy Perry przebrała się za choinkę!

Katy Perry przebrana za choinkę

Tegoroczne święta będą dla Katy Perry wyjątkowe. Po raz pierwszy spędzi je jako mama! Wokalistka i jej narzeczony, Orlando Bloom kilka miesięcy temu zostali rodzicami. Tegoroczne Boże Narodzenie to będą pierwsze święta maleńkiej Daisy.

Najbardziej niezawodne auta | ESKA XD - Prosto z salonu #11

Wygląda na to, że Katy Perry robi wszystko, co w jej mocy, żeby dziewczynka poczuła magię świąt. Gwiazda, która ma słabość do kostiumów opublikowała na instagramie wideo z takim opisem:

Po co ścinać drzewo, skoro możesz BYĆ drzewem?

Na filmiku widzimy mnóstwo prezentów, które leża u stóp artystki. Tymczasem Katy Perry przebrała się za choinkę! Ozdobiona milionem bombek, lampek i łańcuchów wygląda komicznie.

Czy jest ktoś, kto czuje świątecznego ducha bardziej, niż Katy Perry?

NAJNOWSZE