Katy Perry podpadła fanom! Patriotyczne koszulki jej ojca wywołały burze komentarzy

2020-11-29 12:09 es
Orlando Bloom Katy Perry
Autor: Phillip Faraone/Getty AFP/East News

Miało być dobrze, a wyszło jak zwykle... Ojciec Katy Perry, Keith Hudson wypuścił na sprzedaż patriotyczne koszulki. Gwiazda zareklamowała je na swoim instagramie i wywołała burze w komentarzach. Internauci uważają, że to bardzo płytkie podejście do tematu.

Polityka wszędzie budzi ogromne emocje. W USA trwają dyskusje o systemowym rasizmie, nierównościach i innych problemach. Społeczeństwo jest bardzo podzielone i coraz trudniej o dialog, nawet w rodzinach. Katy Perry coś o tym wie. Jej rodzina nie dogaduje się przez politykę.

Ojciec Katy Perry chciał jakoś temu zaradzić, więc... zaczął sprzedawać koszulki. Za ich reklamę Katy Perry nieźle się dostało.

Internauci krytykują Katy Perry za reklamę koszulek ojca

Keith Hudson z pomocą brata Katy Perry, Davida założył markę odzieżową Nothing But American. Piosenkarka wrzuciła na swój instagram reklamę patriotycznej odzieży.

W Polsce zapłacisz okiem. Zobacz jak | ESKA XD - Mobmania #10

W reklamie Nothing But American Keith Hudson miejsce i hipotetycznie pyta:

Czy jesteś zmęczony podziałem, który niszczy nasz kraj? Czy masz dość utraty rodziny i przyjaciół, ponieważ po prostu nie zgadzają się z twoimi poglądami politycznymi?

Później ojciec Katy Perry wyjaśnił, że zaprojektował koszulkę, która zjednoczy amerykańskie społeczeństwo. I to wszystko za 19 dolarów!

Chcę, aby ludzie wiedzieli, że nawet jeśli wyznajesz inną religię lub masz inne poglądy polityczne niż ja, nadal będę przy tobie i nadal uważaj się za przyjaciela, sąsiada i rodaka amerykańskiego. Więc dołącz do mnie i złóż śmiałe oświadczenie o jedności i wspólnocie.

Na koszulce znajduje się również zwrot: „Nie jest republikaninem. Nie jest demokratą. Jestem Amerykaninem", który kosztuje 19,99 dolarów i jest dostępny w kolorach czarnym, szarym i białym.

Brzmi to bardzo pięknie. Jednak internauci uważają, że to spłaszczenie poważnego problemu i tylko sposób na zarabianie kasy.

- Wolałabym nie kontaktować się (ponownie) z ludźmi, którzy celowo głosowali przeciwko moim prawom i rodzinie imigrantów.

- Przepraszam, KOCHAM CIĘ, ale to dla mnie OGROMNE NIE! To nie jest kwestia polityczna. To jest „prosta” kwestia praw człowieka. Dlaczego nadal pozwalamy na istnienie systemowego rasizmu i usprawiedliwiamy ucisk jednej grupy przez ponad 400 lat?

- Usuń to, kompromitujesz się

- Nie chodzi o różnice polityczne, chodzi o prawa człowieka! Ten post jest trochę rozczarowujący...

- Wspólnota? A w reklamie oczywiście sami biali...

Czytamy pod reklamą patriotycznych koszulek.

Jak Wy oceniacie pomysł ojca Katy Perry?

NAJNOWSZE