Katie Holmes

i

Autor: Rex Features/East News

Katie Holmes jest w NOWYM związku! Partner jest sporo młodszy

2022-05-02 17:39

Katie Holmes po kilku nieudanych związkach i przelotnych relacjach, zaczęła spotykać się z Bobbym Wootenem III. Gwiazdy nie szczędziły sobie czułości podczas romantycznego spaceru uliczkami Central Parku. Przedstawiamy kim jest partner Katie Holmes.

Katie Holmes i Bobby Wooten II widziani byli przez paparazzi w Nowym Yorku. Para spotkała się na randce w Central Parku, gdzie trzymali się za ręce i wymieniali zmysłowymi całusami. Jednak para nie była sama na spotkaniu. Towarzyszyła im mama aktorki.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Tom Cruise skończył 59 lat! Genialny aktor czy zmanierowany celebryta? [ZAGŁOSUJ]

Katie Holmes całuje się publicznie z młodszym partnerem. Kim jest Bobby Wooten III?

Wygląda na to, że Katie Holmes i Bobby Wooten III spotykają się już dłuższy czas, sądząc po czułości jaką okazuje sobie para i towarzystwie mamy, która towarzyszyła córce podczas romantycznego spaceru. Najwidoczniej muzyk został już przedstawiony rodzinie, a to świadczy o poważnej relacji.

Katie spotykała się wcześniej z Emilio Vitolo Jr, jednak ta relacja trwała zaledwie od 2020 do 2021 roku. Była również w sześcioletnim związku z Jamiem Foxxem - para rozstała się 3 lata temu. Najgłośniejsze było jednak jej małżeństwo z Tomem Cruisem, który jest ojcem ich 16-letniej córki Suri. Para była małżeństwem od 2006 do 2012 roku. Ich rozwód był szeroko komentowany przez media na całym świecie. Para prawdopodobnie rozstała się przed poglądy aktora, który przynależał (i wciąż przynależy) do kościoła scjentologicznego, który według niektórych uważany jest za sektę.

Nowy partner Katie Holmes to znany producent muzyczny, który współpracował z takimi gwiazdami jak: Jennifer Lopez, Mac Miller, Jennifer Hudson czy Machine Gun Kelly. Artystę można było niedawno spotkać na popularnym festiwalu muzycznym Coachella, gdzie zjeżdżają się infleuncerzy i celebryci ze wszystkich zakątków świata. Bobby Wooten III jest sporo młodszy od Katie, ale 33-letni muzyk świetnie odnajduje się w towarzystwie starszej o 10 lat partnerki. Życzymy im szczęścia!

Sonda
Lubisz filmy z Katie Holmes?
Hotplota.pl: Madonna na koronaparty, Tom Cruise w kosmosie!