Kate Winslet

i

Autor: ISABEL INFANTES/AFP/East News // 20thCentFox/Courtesy Everett Collection/Everett Collection/East Kate Winslet zdradziła pikantne szczegóły z planu "Titanica"

Kate Winslet wyjawiła gorące szczegóły z planu "Titanica". Leonardo DiCaprio oczarował aktorkę w szczególny sposób

2023-05-07 14:01

Kate Winslet i Leonardo DiCaprio nigdy nie byli sobie obojętni. Iskrzyło między nimi na planie "Titanica", jednak filmowego romansu nigdy nie przenieśli się na prywatny grunt. Aktorka zdradziła, że na planie, wymieniała się z przyjacielem seksualnymi wskazówkami.

Kate Winslet i Leonardo DiCaprio po raz pierwszy spotkali się na planie "Titanica". Było to w 1997 roku. Leo miał za sobą kilka znaczących sukcesów, m. in. rolę upośledzonego chłopca w filmie "Co gryzie Gilberta Grape’a" (1993) czy rolę poety Artura Rimbaud w "Całkowitym zaćmieniu" (1995). Kate cieszyła się dużo mniejszą popularnością - miała za sobą skromne role w kilku filmach, takich jak "Rozważna i romantyczna" (1995), czy "Hamlet" (1996). Wybór Leo i Kate do "Titanica" okazał się strzałem w dziesiątkę, a cały świat pokochał historię ich miłości opowiedzianą przez Jamesa Camerona.

Shake Your Eska #26 | Shakira V Pique

Kate Winslet i Leonardo DiCaprio wymieniali się seksualnymi wskazówkami

Gdy Kate Winslet dostała rolę w "Titanicu", bardziej, niż pracą z Jamesem Cameronem, była przejęta poznaniem Leonarda DiCaprio. Bała się, że nie złapią dobrego kontaktu, a Leo będzie traktował ją z góry. Już wtedy 23-latek uchodził za pewnego siebie łamacza kobiecych serc. Ku zaskoczeniu Kate, Leo okazał się ciepłym i pomocnym przyjacielem, który wspierał ją na każdym etapie produkcji.

Między filmowym Jake'iem a Rose zrodziła się ogromna miłość, a na ekranie nie zabrakło intymnych scen. Podczas ich nagrywania Kate i Leo nie czuli się skrępowani. Czuli się w swoim towarzystwie na tyle swobodnie, aby bez problemu odegrać łączące ich uczucie i wielką namiętność. Po latach, aktorka, z sentymentem wspomina scenę w zaparowanym samochodzie. 

Nie porównywaliśmy notatek, ale było to coś w rodzaju: „Nie, nie rób tego w ten sposób, rób to w ten sposób ”. Jest w tym bardzo dobry. Wiele z tych seksualnych wskazówek, które mi dał, zadziałało. I wiem, że na odwrót także - powiedziała "Rolling Stone" - Pamiętam, jak leżałam i myślałam:„Szkoda, że ​​to już koniec ”, ponieważ było całkiem fajnie - dodała.

Leonardo DiCaprio odprowadził Kate do ołtarza. Aktorka wyznała mu miłość na rozdaniu Złotych Globów

Po premierze, fani filmu mocno wierzyli, że Kate i Leo przeniosą filmowe uczucia na prywatny grunt. Tak się jednak nigdy nie stało, ale pozostała między nimi prawdziwa przyjaźń, jaką rzadko spotyka się w świecie show-biznesu, zwłaszcza pomiędzy kobietą a mężczyzną.

Winslet i DiCaprio wspierają się wzajemnie od 25 lat. Przesyłają sobie scenariusze, dopingują się przy kolejnych zawodowych projektach. Leonardo odprowadzał nawet Kate do ołtarza, kiedy wychodziła za mąż za Neda Rocknrolla w 2012 roku. Kate z kolei, gdy w 2015 roku odbierała Złotego Globa za rolę w filmie "Droga do szczęścia", w którym zresztą zagrała z DiCaprio, ze sceny wyznała mu miłość - Leo, jestem taka szczęśliwa, że mogę tu teraz stać i powiedzieć wszystkim, jak bardzo cię kocham, nieprzerwanie od 13 lat. Kocham cię całym sercem, przyrzekam! - usłyszeliśmy.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Sandra Kubicka odrzuciła zaloty Leonardo DiCaprio. "On naprawdę się starał"

Dlaczego Leo i Kate nigdy nie byli razem?

Dlaczego zatem Leo i Kate nie są razem? Aktorka twierdzi, że nie jest w typie Leonarda. Druga teza głosi, że nigdy nie byli singlami w tym samym czasie. Trzecia wersja jest taka, że DiCaprio nie może długo zagrzać miejsca w jednym związku, ponieważ, tak naprawdę w jego sercu cały czas jest Kate i czeka na odpowiedni moment, aby zdecydować się na romantyczną relację.