Kate Middleton i książę William z dziećmi na świątecznym przedstawieniu. Jak one wyrosły!

2020-12-12 11:33

Kate Middleton i książę William są przed tegorocznymi świętami bardzo aktywni. Mimo koronawirusa książęca para stara się sprawić, by Brytyjczycy poczuli świąteczną atmosferę, a potrzebujący otrzymali pomoc. Tym razem wzięli udział w być może pierwszym takim wydarzeniu od wybuchu pandemii - przedstawieniu teatralnym. I zabrali ze sobą dzieci!

Kate Middleton i książę William zrobili swoim fanom sporą przyjemność, zabierając trójkę swoich dzieci na ostatnie przedstawienie - pantomimę w teatrze London Palladium. Wydarzenie odbyło się z okazji nadchodzących świąt, a ze względu na sytuację obowiązywały zasady dystansu i maseczek dla osób, które przebywały w pobliżu książęcej pary i ich dzieci.

Cambridge'owie są w ostatnich dniach bardzo aktywni - para dopiero co odbyła podróż pociągiem po kraju, by sprawdzić, jak najróżniejsze organizacje pomocowe radzą sobie w czasach pandemii i czy ich podopieczni mogą liczyć na pomoc, tak ważną zwłaszcza przed świętami.

Tym razem jednak połączyli obowiązki z przyjemnością i zabrali dzieci na przedstawienie.

Jak dobrze znasz Kate Middleton?

Pytanie 1 z 9
W młodości rodzice Kate Middleton pracowali jako:

Dzieci Kate Middleton i księcia Williama na czerwonym dywanie

Tym samym po raz pierwszy od wielu miesięcy mamy okazję zobaczyć księcia Louisa, księżniczkę Charlotte i najstarszego księcia George'a u boku rodziców. I to właśnie po nich najbardziej widać, jak szybko mija czas! Książęce dzieci bardzo wyrosły i dziś dumnie już idą u boku Kate i Williama między poddanymi i fanami. Wzrok przykuwał oczywiście najbardziej najmłodszy książę Louis w eleganckiej niebieskiej kurteczce.

ESKA XD #012

Przedstawienie w The Palladium zostało zorganizowane, by podziękować najważniejszym pracownikom, którzy przyczynili się do walki z pandemią, oraz ich rodzinom. Przed spektaklem książę William wygłosił przemówienie, w którym podziękował im za ich pracę i poświęcenie.

Zobaczcie zdjęcia!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE