Kate Middleton też prowadzi sama Instagram! Dodała pierwszy post

2019-10-21 12:29 kp
Post Kate Middleton na Instagramie
Autor: Instagram/ Kensington Palace; SplashNews/ EastNews

Meghan Markle i książę Harry byli pierwszymi członkami rodziny królewskiej, którzy osobiście prowadzą swoje konto na Instagramie. Pomysł okazał się hitem, więc w ich ślady poszła sama Kate Middleton. Żona księcia Williama zredagowała swój pierwszy post na Instagramie! Jak jej poszło? To nie takie trudne ;)

Komunikacja w sieci to dziś podstawa kontaktu celebrytów z fanami. Siłę internetu już dawno temu znała Meghan Markle, która - jeszcze będąc aktorką - regularnie dodawała na Instagram kolejne posty i zdjęcia. Jako księżna Sussexu Meghan musiała usunąć wszystkie swoje prywatne konta w sieci. Udało jej się jednak wynegocjować profil na Instagramie, który prowadzi razem z księciem Harrym.

Profil Sussexów szybko stał się hitem, na którym Meghan Markle i książę Harry nie tylko zwracają uwagę na ważne kwestie i instytucje, które wspierają, ale i dzielą się osobistymi spostrzeżeniami - jak było przy okazji urodzin księcia Harry'ego czy rocznicy ślubu pary. Kilka prywatnych słów dopisywanych osobiście przez książęta omawiały następnie media na całym świecie.

Kate Middleton przejmuje Instagram

Plusy wynikające z osobistego prowadzenia profilu na Instagramie u Sussexów najwyraźniej podpatrzyli też książę William i księżna Kate. To właśnie Kate Middleton sama zredagowała bowiem jeden z najnowszych postów na Instagramie Kensington Palace, w którym wspomina wyjazd do Pakistanu i opisuje sytuację tamtejszych dzieci skupionych wokół organizacji o nazwie SOS Village. Kate dodała do postu trzy zdjęcia.

Społeczność w SOS Village zbudowana jest wokół rodziny - i najlepszej możliwej rodziny, jaką można sobie wyobrazić - gdzie wszyscy spotykają się, aby wychowywać, kochać i chronić dzieci pod ich opieką. Te bezbronne dzieci, spośród których wiele przeżyło traumatyczne zdarzenia, są wychowywane w tym opiekuńczym środowisku i są w stanie tworzyć wysokiej jakości relacje, których tak rozpaczliwie potrzebują w swoim rozwoju - Catherine

- napisała Kate Middleton.

Trzeba przyznać, że Kate Middleton w swoim pierwszym poście była bardzo zachowawcza i nie zdecydowała się na nawet najmniejszą prywatę - tu w końcu nie chodzi o nią. Pozostaje czekać na jakieś bardziej osobiste okazje, w których ona lub książę William osobiście wrzucą post na Instagram!

NAJNOWSZE