Jak Kate Middleton zareagowała na prezenty od Meghan Markle? Już wiemy!

2021-01-14 10:47 mm
Kate Middleton i Meghan Markle
Autor: AP/Associated Press/East News

Kate Middleton obchodziła niedawno swoje 39. urodziny. O jubileuszu księżnej nie zapomniała jej szwagierka. Meghan Markle wraz z mężem wysłała do żony Williama życzenia i kilka prezentów. W sieci pojawiły się spekulacje, jak Kate przyjęła podarunki od Meghan, bo od dawne nie jest już dla nikogo tajemnicą, że obie dziewczyny niespecjalnie się lubią. Tymczasem reakcja księżnej może zaskakiwać.

Kate Middleton i Meghan Markle długo próbowały się zaprzyjaźnić, ale chyba nie jest już dla nikogo tajemnicą, że ostatecznie nie za bardzo się polubiły. I to delikatnie mówiąc. Jeszcze zanim Meghan i Harry ogłosili Megxit, brytyjska prasa wiele razy cytowała pracowników dworu, którzy donosili o konflikcie szwagierek. Podobno w końcowej fazie Meghan i Kate dosłownie się unikały

Jak wyglądają ich wzajemne relacje po ponad roku od wyjazdu Harry'ego i Meghan za ocean?

Niespodziewana reakcja Kate na prezenty od Meghan

Serwis US Weekly dotarł do osób z otoczenia księżnej Cambridge, które opowiedziały, jak Kate zareagowała na urodzinowe podarunki od swojej szwagierki. Z doniesień wynika, że Sussexowie wysłali żonie Williama kartkę z życzeniami oraz kilka różnych prezentów. 

Niestety nie wiemy, co konkretnie Kate Middleton dostała od Meghan Markle, ale wygląda na to, że żona Harry'ego trafiła z prezentami w dziesiątkę!

Informatorzy Us Weekly donoszą, że Kate była bardzo zadowolona z prezentów od Meghan i Harry'ego. Podobno głośno przyznała, że niczego od nich nie oczekiwała i była bardzo miło zaskoczona niespodzianką.

Czy to oznacza, że Kate i Meghan są na dobrej drodze do zakopania wojennego topora?

Do przyjaźni szwagierek pewnie jeszcze daleka droga, ale z pewnością William i Harry cieszą się, że ich żony wykonały pierwszy ważny krok.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 08.01.2021

Zobacz też: Księżna Kate skończyła 39 lat. Zobacz, jak się zmieniała!

NAJNOWSZE