Kate Middleton w swobodnej stylizacji bawi się w muzeum. Lubicie jej styl? [GALERIA]

2021-06-23 15:14 kp

Kate Middleton to od lat wyrocznia mody dla milionów jej fanek z całego świata. Żona księcia Williama doskonale odnalazła się na dworze królewskim i świetnie wygląda zarówno w formalnych, eleganckich kreacjach, jak i bardziej swobodnych stylizacjach. Tym razem zrobiła na wszystkich wielkie wrażenie w... zwyczajnych jeansach i adidasach! W którym wydaniu lubicie ją najbardziej?

Wszystko już jasne - podczas gdy książę William zasiadał na trybunach stadionu Wembley, by kibicować reprezentacji Anglii w ostatnim meczu fazy grupowej na EURO 2020, Kate Middleton spędzała czas w zupełnie innym miejscu i podejrzewamy, że bardzo jej ten fakt odpowiadał :) Kate odwiedziła tego dnia londyńskie Muzeum Historii Naturalnej.

Księżna tego dnia tryskała pozytywnym humorem. Nie powinno to dziwić - w końcu po długich miesiącach unikania innych royalsi mogą znów swobodnie spotykać się z poddanymi. We wnętrzach wciąż obowiązują maseczki, jednak na zewnątrz można się w końcu do siebie uśmiechać! A w tym Kate Middleton jest prawdziwą mistrzynią.

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW

Kate Middleton w jeansach i sneakersach

Kate Middleton pojawiła się w położonym nieopodal Pałacu Kensington muzeum, by promować nowy projekt placówki, mający przypomnieć wizytującym o tym, jak ważna jest przyroda w miastach oraz w jaki sposób można chronić środowisko w codziennych działaniach. Żona księcia Williama wybrała tego dnia wyjątkowo swobodną stylizację, w której skład weszły jeansy z sieciówki oraz wegańskie sneakersy.

Co ciekawe, podczas spotkania z dziećmi, Kate Middleton poczęstowała wszystkich miodem z domowej hodowli pszczół położonej w posiadłości książąt w Norfolk.

Zobaczcie te pogodne zdjęcia!

NAJNOWSZE