Katarzyna Zielińska

i

Autor: Akpa Katarzyna Zielińska

Katarzyna Zielińska "znacznie gorzej znosi ciążę"?! Rezygnuje z pracy!

2017-10-23 12:00

Katarzyna Zielińska musi bardziej na siebie uważać! Czas znacznie zwolnić tempo!

Katarzyna Zielińska jest w siódmym miesiącu ciąży. Aktorka cały czas nie zwalnia jednak tempa pracy. Plan filmowy, teatr, imprezy branżowe... Wygląda jednak na to, że w najbliższym czasie Kasia Zielińska zacznie stopniowo znikać z tych wszystkich miejsc. Fakt donosi, że gwiazda nie czuje się najlepiej i chce w końcu odpocząć. Podobno ostatnio Katarzyna Zielińska kilka razy zasłabła! A takich symptomów - zwłaszcza w jej stanie - ignorować nie można!

"Już niedługo Kasia nie będzie już ani grać, ani chodzić na imprezy show-biznesowe. Chce spokojnie przygotować się do porodu. Szczególnie, że ostatnio znacznie gorzej znosi ciążę" - mówi anonimowy informator, cytowany przez tabloid.

"W najbliższych spektaklach w Teatrze Komedia Kasia da jeszcze radę wystąpić, ale już zapowiedziała, że znika. W związku z tym trzeba było szybko poszukać dublerki, która po pierwsze podoła głównej roli a po drugie będzie miała wolne terminy" - mówi osoba z otoczenia aktorki. W spektaklu Komedia o Napadzie Na Bank zamiast Zielińskiej będzie występować ponoć Karolina Nowakowska.

Katarzyna Zielińska

i

Autor: Akpa Katarzyna Zielińska
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE