Katarzyna Warnke urodziła! "Mama i dziecko czują się dobrze"

2019-09-09 12:46 kp
Piotr Stramowski, Kasia Warnke
Autor: WBF

Jak donoszą polskie serwisy plotkarskie, Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski zostali właśnie rodzicami. Aktorska para powitała podobno już na świecie swoje pierwsze dziecko. Tym samym w ich życiu, jak w życiu każdego młodego rodzica, zachodzi ogromna zmiana. Nie ma wątpliwości, że oboje zwolnią teraz nieco tempo i skupią się na swoim maluszku.

Jak informuje Pudelek, Katarzyna Warnke urodziła dziecko. Tym samym aktorka i jej mąż Piotr Stramowski zostali po raz pierwszy rodzicami. Zgodnie z doniesieniami paparazzich serwisu, dziecko przyszło na świat w Warszawie.

Jak donoszą paparazzi, w poniedziałek w jednym z warszawskich szpitali aktorska para powitała na świecie wyczekanego potomka. [...] wszystko poszło zgodnie z planem, a mama i dziecko czują się dobrze.

- czytamy na Pudelku.

Katarzyna Warnke urodziła

Pierwsze doniesienia na temat ciąży Katarzyny Warnke pojawiły się w polskich mediach już pod koniec kwietnia. Gwiazdorska para długo jednak nie potwierdzała plotek, by z dala od prasy i paparazzich cieszyć się czasem oczekiwania na narodziny dziecka. Oficjalnie o tym, że Kasia Warnke i Piotr Stramowski zostaną rodzicami, dowiedzieliśmy się od nich samych w wyjątkowy sposób. Na początku lipca para wystąpiła na wybiegu podczas pokazu MMC Studio, a aktorka zaprezentowała swój już wtedy naprawdę duży, ciążowy brzuszek.

>> Katarzyna Warnke jednak jest w ciąży! Pokazała nagi brzuch na wybiegu

Dziś pozostaje nam pogratulować młodym rodzicom i czekać na ich oficjalną informację o powiększeniu rodziny.

NAJNOWSZE