Katarzyna Skrzynecka przeszła mega metamorfozę! Ile schudła?!

2019-11-08 18:31 nk
Katarzyna Skrzynecka
Autor: WBF

Katarzyna Skrzynecka od dłuższego czasu jest na diecie. Gwiazda ostro wzięła się za siebie i od dłuższego czasu walczy o szczuplejszą sylwetkę. Efekty przekraczają najśmielsze oczekiwania! Na najnowszym zdjęciu jurorka Twoja Twarz Brzmi Znajomo jest bardzo szczupła i wygląda fenomenalnie! Sami zobaczcie!

Katarzyna Skrzynecka wielokrotnie podejmowała już walkę o szczuplejszą sylwetkę. Nie jest tajemnicą, że piękna piosenkarka i aktorka przez wiele lat miała dużą trudność z odzyskaniem szczupłej sylwetki sprzed lat. Gwiazda zawsze dbała o zdrową dietę i aktywność fizyczną (jej mąż jest przecież trenerem fitness), jednak - choć nigdy nie nazwalibyśmy jej grubą - figura jurorki Twoja Twarz Brzmi Znajomo nie była tak szczupła, jak kiedyś.

Kasia Skrzynecka schudła! Ile?

W końcu jednak Kasia Skrzynecka zawzięła się i postanowiła spełnić marzenie o zgubieniu zbędnych kilogramów (które nam - żeby nie było - nigdy się zbędnymi w przypadku tej piosenkarki nie wydawały).

Katarzyna Skrzynecka już od jakiegoś czasu prezentuje coraz szczuplejszą figurę, jednak najnowsze zdjęcie gwiazdy może zszokować jej fanów! Gwiazda z pewnością widzi na wadze dobrych kilkanaście kilogramów mniej! A może schudła jeszcze więcej, niż nam się wydaje?! Tak czy inaczej zobaczcie sami nową, odchudzoną Kasię Skrzynecką!

Podoba Wam się bardziej, niż dotąd?

Katarzyna Skrzynecka
Autor: WBF
Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Kto wygrał? Katarzyna Skrzynecka! ZDJĘCIA
Autor: Facebook
NAJNOWSZE