Katarzyna Cichopek wypoczywa nad morzem. Fani są zachwyceni jej strojem

2021-08-05 19:02 es
Katarzyna Cichopek
Autor: WBF

Sezon urlopowy trwa w najlepsze. Katarzyna Cichopek także korzysta z ostatniego miesiąca wolności, przed powrotem dzieci do szkoły. Gwiazda wyjechała nad morze, gdzie zachwyca nie tylko figurą, ale także stylizacją. Fani pokochali jej najnowsze zdjęcia!

Katarzyna Cichopek od lat cieszy się dużą popularnością. Sympatię widzów zaskarbiła sobie rolą Kingi Zduńskiej w serial M jak Miłość. Ma także na koncie sukcesy taneczne czy poradnik dla seksownych mam. Od wielu lat Katarzyna Cichopek jest również bardzo aktywna w social mediach.

Gwiazda chętnie relacjonuje swoje podróże, czy chwile z rodziną. Pamiętając jednocześnie o chronieniu swojej prywatności. Najnowsze zdjęcia z wypadu nad morze zachwyciły fanów aktorki.

ESKA XD #028 - FESTIWALE, ROBOTY, SEKRETY IGRZYSK

Katarzyna Cichopek olśniewa nad morzem

Podczas gdy wiele gwiazd wybiera egzotyczne kierunki, Katarzyna Cichopek postawiła na polskie morze. Niestety, wybierając ten kierunek, trzeba się liczyć z tym, że pogoda może nie rozpieszczać. I faktycznie, w ostatnich dniach gwiazda musiała sięgnąć po sweter, idąc na plażę.

Na szczęście trafiła się w końcu "luka pogodowa". Zatem Katarzyna Cichopek wskoczyła w strój kąpielowy, czym zachwyciła obserwatorów.

- Pięknie wyglądasz łał super ❤️❤️❤️❤️🔥🔥🔥🔥

- Pieknie, super, figurka 😘😘😘

- Dziękuję za kolejne piękne zdjęcie!

- Ideał kobiety😍

Zachwycają się internauci.

Szczególne uznanie zdobył kostium kąpielowy i dobrana do niego narzutka. Przyznajemy, że i nam bardzo się ten komplet podoba!

NAJNOWSZE