Katarzyna Cichopek

i

Autor: AKPA Katarzyna Cichopek szczerze o swoich finansach

Gwiazdy

Katarzyna Cichopek szczerze o swoich finansach. "Nie mam gwarancji"

2024-04-15 9:36

Katarzyna Cichopek z początkiem roku musiała pożegnać się z posadą prowadzącej "Pytanie na Śniadanie". Aktorka niedawno wystartowała z własnym podcastem "Serio?", w którym porusza wiele ważnych tematów. W ostatnim odcinku ich podcastu Cichopek szczerze opowiedziała o swojej obecnej sytuacji finansowej.

Katarzyna Cichopek od lat była związana z Telewizją Polską. Od ponad dwudziestu lat wciela się w rolę Kingi Zduńskiej w hitowym serialu "M jak miłość". Prowadziła również wiele programów i wydarzeń. Od września 2020 roku mogliśmy ją oglądać także w roli prowadzącej śniadaniówkę publicznego nadawcy "Pytanie na Śniadanie", w którym partnerował jej Maciej Kurzajewski. Na swoim koncie miała również udział w tanecznym show "Taniec z gwiazdami", w którym nie tylko sięgnęła po Kryształową Kulę, ale poznała swojego pierwszego męża Marcina Hakiela.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski o rodzinnych relacjach. Jak mama i synowie Maćka traktują Kasię?

W 2022 roku Cichopek i Hakiel ogłosili, że się rozstają. Informacja ta zaskoczyła media i fanów aktorki. Niedługo później prezenterka potwierdziła swój związek z dziennikarzem Maciejem Kurzajewskim. Na początku tego roku Cichopek i Kurzajewski po zmianach personalnych, jakie dotknęły TVP, pożegnali się z posadami prowadzących "Pytanie na Śniadanie". Cichopek nadal występuje w "M jak miłość", a niedawno wraz z Kurzajewskim ruszyła z własnym podcastem "Serio?".

Kasia Cichopek skarży się na swoje finanse

Po odejściu z TVP Cichopek i Kurzajewski nie spoczęli na laurach. Choć wielu ich kolegów zdecydowało się dołączyć do TVP Republika, oni postanowili rozwinąć własny biznes. W podcastach "Serio?" rozmawiają z ekspertami w różnych dziedzinach. Sami również dzielą się własnymi doświadczeniami i przemyśleniami. Gościem ostatniego odcinka była Agnieszka Rogala, terapeutką rodziców i autorka książki "Poukładaj to sobie w głowie". Kasia Cichopek poruszyła także temat stabilizacji finansowej. Aktorka wyjawiła, że po zwolnieniu z TVP jej sytuacja finansowa nie jest stabilna, co spędza jej sen z powiek.

Fajny scenariusz jest, kiedy mamy stałe godziny pracy, ale ja z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że mam bardzo intensywne momenty, kiedy wpada tak zwana robota i trzeba to zrobić. Albo teraz, albo nie będzie, przepadnie. Nie mam gwarancji, co będzie za pięć dni, za miesiąc, za rok. Muszę budować jakąś poduszkę finansową - wyznała ze szczerością Kasia Cichopek.

Aktorka jest właścicielką własnej marki, która oferuje kosmetyki, biżuterię oraz perfumy. Z pewnością dodatkowym źródłem jej dochodu są wpływy z reklamowania produktów w mediach społecznościowych. Nie zmienia to faktu, że Cichopek musi jednak zabezpieczyć się finansowo.