Katarzyna Cichopek świętuje 13. rocznicę ślubu. Pokazała zdjęcia z pięknej sesji

2021-09-21 12:54 AM
Katarzyna Cichopek
Autor: WBF

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel świętowali 13. rocznicę ślubu. Z tej okazji wzięli udział w sesji zdjęciowej do jednego z magazynów. Aktorka opublikowała również piękne ujęcia na swoim Instagramie. To trzeba zobaczyć!

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel od lat uchodzą za jedną z najbardziej zgodnych par w polskim show biznesie. Mają dwójkę dzieci, 7-letnią Helenę i 12-letniego Adama.

Od lat są dla wielu osób wzorem. Para świętowała 13. rocznicę ślubu. Fani zachwycili się fotkami z sesji zdjęciowej, która wykonana była dla magazynu Viva. Ponadto na swoim Instagramie aktorka zamieściła kilka ujęć. Wyglądali przepięknie!

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel poznali się podczas programu „Taniec z gwiazdami” w 2005 roku. Marcin był tancerzem, a Katarzyna jedną z uczestniczek. Szybko połączyło ich gorące uczucie. Świetnie dogadywali się nie tylko w życiu prywatnym, ale także na parkiecie. Wygrali Kryształową Kulę, czyli główną nagrodę w programie!

Spójrzcie tylko na fotki poniżej.

ESKA Live: Shanguy zaśpiewali swój hit Desolee. Takie wykonania jeszcze nie słyszeliście!

QUIZ: Znasz wszystkie plotki z tygodnia?

Pytanie 1 z 6
Zamaskowana stylizacja Kim Kardashian z MET gali okazała się hitem internetu. Swoją wersję zaprezentowała na Instagramie w zabawnym filmie jedna z polskich gwiazd. Która?
NAJNOWSZE