Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel pokazali, jak pracują z domu z dziećmi. Można? Można!

2020-03-31 11:13 mw
Katarzyna Cichopek
Autor: WBF

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel, jak wiele innych polskich gwiazd zastosowali się do apelu lekarzy i podczas panującej pandemii koronawirusa starają się nie wychodzić z domu. Na nudę z pewnością nie narzekają, o co skutecznie dbają ich dzieci - Helenka i Adaś. Zobaczcie, jak Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel spędzają kwarantannę ze swoimi pociechami.

Praca z domu wbrew pozorom nie jest łatwa, o czym przekonał się już niejeden rodzic. W ostatnich dniach wiele osób na własnej skórze przekonuje się, że skupienie się nawet na podstawowych zadaniach graniczy z cudem, jeśli jednocześnie uwagi rodzica domaga się wynudzone obowiązkowym "aresztem domowym" dziecko.

Jak radzą sobie z tym Kasia Cichopek i Marcin Hakiel?

Rodzice Helenki i Adasia, podobnie jak wiele innych rodzin na całym świecie, kolejny tydzień siedzą w domu i starają się, jak tylko mogą jak najefektywniej spędzać czas ze swoimi pociechami. Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel prowadzą szkołę tańca także w systemie online, co znacznie ułatwia im pracę w czasie wymuszonej izolacji.

Kasia i Marcin pochwalili się ostatnio na Instagramie kilkoma zdjęciami, na których widać, jak podczas pandemii spędzają czas ze swoimi dziećmi.

Córka Kasi Kowalskiej zarażona koronawirusem - Informacja o jej stanie zdrowia

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

PRACA ONLINE I ZABAWA Z DZIEĆMI. JAK TO POGODZIĆ?

Wielu rodziców przekonało się ostatnio na własnej skórze, że pogodzenie pracy zdalnej z opieką nad dziećmi nie jest łatwe. Przed podobnym problemem stanęli również Kasia Cichopek i Marcin Hakiel, którzy w miniony weekend uruchomili platformę online, dzięki której będą mogli uczyć tańca przez internet. 

Wcielanie w życie takiego projektu z pewnością jest czasochłonne i wymaga wiele skupienia, ale na szczęście Kasi i Marcinowi udaje się jakoś połączyć obowiązki z przyjemnym spędzaniem czasu z dziećmi. 

Pomysłów na wspólne zabawy z dziećmi nie brakuje, co doskonale widać na fotkach zamieszczanych przez Kasię Cichopek na Instagramie.

Kto wie, może obok szkoły tańca online Katarzyna Cichopek otworzy wkrótce także szkołę makijażu? Mogłaby jej w tym pomóc Helenka!

Posłuchaj, jak chronić się przed koronawirusem. Takie są zalecenia WHO. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
NAJNOWSZE