Kasia Szklarczyk z Top Model pochwaliła się nowym chłopakiem. To znany raper!

2020-07-14 17:52 nk
Katarzyna Szklarczyk
Autor: Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Katarzyna Szklarczyk pod koniec ubiegłego roku rozstała się z Patrykiem Grudowiczem. Teraz zwyciężczyni 7. edycji Top Model pochwaliła się nowym partnerem. To znany raper, Ostry, któremu Kasia Szklarczyk poświęciła wzruszający i bardzo romantyczny post na Instagramie. Pasują do siebie?

Program Top Model od lat jest jedną z najpopularniejszych pozycji w ramówce TVN. Ekipa show pracuje już nad 9 edycją. Choć kręcenie wielu programów zostało wstrzymane z powodu pandemii koronawirusa, producenci Top Model poradzili sobie z tym problemem, organizując castingi online.

Obecnie w Warszawie trwają już stacjonarne zdjęcia do 9 odsłony polskiego Top Model.

Doświadczenie pokazało, że choć nie wszyscy laureaci Top Model na przestrzeni tych wszystkich lat robią oszałamiającą karierę w modelingu, niemal wszyscy dobrze wykorzystują swój potencjał celebrycki i jeszcze długo po zakończeniu swoich edycji cieszą się sporą popularnością. Tak jest choćby ze zwyciężczynią Top Model 7.

Kasia Szklarczyk z nowym chłopakiem

Katarzyna Szklarczyk w październiku 2019 rozstała się ze swoim chłopakiem, Patrykiem Grudowiczem. Teraz tymczasem pochwaliła się nowym partnerem. Okazuje się, że piękna modelka spotyka się ze znanym raperem. Relacja z Marcinem Ostrowskim jest na tyle poważna, że Kasia Szklarczyk odważyła się na śmiałe wyznania na Instagramie!

Świat nabiera barw, radość wypełnia serce, z Tobą przez życie iść, w końcu znalazłam swoje miejsce

- napisała Kasia Szklarczyk na Instagramie w opisie romantycznego zdjęcia, na którym całuje się z ukochanym na tle wody i zachodu słońca.

To samo zdjęcie na swój Instagram wrzucił także Ostry.

Oczy zmruż i się wtul jesteś pod moją opieką. Znowu gwiazdy dzisiaj świecą schowaj strach pod powieką

- czytamy w jego poście.

Ładna para?

Hotplota.pl: Rozwody gwiazd; nieostrożna Sofia Richie; wyrzeźbiony Leonardo DiCaprio

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE