Joanna Krupa przyleciała na plan Top Model 9 i... POKŁÓCIŁA SIĘ z Marcinem Tyszką?!

2020-06-30 23:09 nk
Joanna Krupa
Autor: THEREALSPW / SplashNews.com/East News

Jako że trwa wielkie odmrażanie - także branży rozrywkowej - po pandemii koronawirusa, również praca na planie Top Model 9 wraca do normy. A to oznacza, że do ojczystego kraju musiała pofatygować się Joanna Krupa - największa gwiazda polskiego Top Model. Niestety, niemal od razu pokłóciła się ponoć z Marcinem Tyszką, na co pożalił się sam fotograf.

Pandemia koronawirusa mocno namieszała w ramówkach telewizyjnych. Wszystkie reality/talent shows zostały zawieszone na kilka miesięcy lub w ogóle odwołane.

Od jakiegoś czasu trwa wielkie odmrażanie gospodarki, życia społecznego i rozrywki, dzięki czemu twórcy programów mają szersze pole do popisu i są w stanie pracować nad kolejnymi edycjami popularnych produkcji.

Jednym z pierwszych "odmrożonych" programów był Top Model, do którego 9. edycji castingi zaczęły się w szczycie pandemii - tyle, że tym razem były to castingi wyłącznie online!

Top Model 9: Joanna Krupa w Polsce!

Choć loty międzykontynentalne dalej funkcjonują z wielkimi ograniczeniami, Joanna Krupa przyleciała z USA do Polski na nagrania kolejnych odcinków Top Model 2020. Zdjęciem z modelką pochwalił się Marcin Tyszka. Przy okazji fotograf i juror wyjawił, że szybko po spotkaniu z Dżoaną na planie... pokłócił się z nią!

Jest i La Mamma! @joannakrupa prosto po przylocie z Los Angeles, zawsze piękna i w super humorze... Jak Ona to robi! Pierwszy dzień na planie @topmodelpolskatvn chyba się nawet troszkę stęskniliśmy za sobą co nie przeszkadzało ostro się pokłócić

- wyjawił Tysio.

Pozostaje pytanie: O co!

Hotplota.pl: Chłopak Adele ma dosyć ukrywania się?; Miley Cyrus na pustym stadionie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE