Kasia Kowalska

i

Autor: AKPA

Kasia Kowalska w bikini pokazuje ukochanego córki. "Córka z mężem"

2022-08-02 12:52

Chociaż Kasia Kowalska jest bez wątpienia jedną z żyjących legend polskiej muzyki, to wciąż niechętnie udziela się w mediach społecznościowych. Tym razem artystka zrobiła jednak wyjątek i zamieściła na Instagramie zdjęcie z nieznanym dotąd jej fanom przystojniakiem. To wybranek serca jej 25-letniej córki Aleksandry.

Kasia Kowalska nie należy do grona gwiazd, które chwalą się swoją prywatnością w mediach społecznościowych. Artystka raz na jakiś czas robi jednak wyjątek i daje fanom możliwość zajrzenia w jej codzienność. Tym razem wokalistka wykorzystała swojego Instagrama do przedstawienia światu wybranka jej córki Aleksandry. Znana z hitów Antidotum czy Pieprz i sól Kowalska zamieściła w sieci zdjęcie, na którym widać ją pozującą z partnerem 25-letniej pociechy. Dumna mama opublikowała także selfie zakochańców, sugerując, że są oni już po ślubie. Wielbiciele talentu Kasi Kowalskiej pospieszyli z gratulacjami.

Justyna Steczkowska paraduje w skąpym bikini. "Miała wycięte żebra". Wokalistka nie wytrzymała

Doda pokłóciła się z mamą! To przez nią usunęła sceny z teledysku

Kasia Kowalska z partnerem córki

Popularna artystka udała się na zasłużony odpoczynek z ukochaną córką i jej partnerem. Kasia Kowalska zamieściła zdjęcie z Adamem, na którym oboje wykonują popularny gest "essa". Artystka pochwaliła się też zdjęciem córki Oli z następującym opisem:

#teściowaizięć #córkazmężem

Fani od razu pospieszyli z gratulacjami.

Jesteście cudni

Piękni wszyscy

Gratki dla Oli❤️I wybranka! - piszą.

Myślicie, że córka Kasi Kowalskiej rzeczywiście wzięła ślub czy to tylko pieszczotliwe określenia?

Sonda
Czy Ola jest podobna do sławnej mamy?