Katarzyna Cichopek

i

Autor: AKPA Katarzyna Cichopek ma pomysł na rozszerzenie biznesu

Kasia Cichopek znalazła sposób na pomnożenie majątku. Przebije się z tym pomysłem?

2023-03-16 11:01

Katarzyna Cichopek słynie ze swojej przedsiębiorczości i pracowitości. Nic dziwnego, że na horyzoncie pojawiły się nowe pomysły na pomnożenie majątku. Będzie konkurowała z Anną Lewandowską i Kingą Rusin.

Katarzyna Cichopek jest jedną z najsłynniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. W mediach obecna jest od końca lat 90. W 1997 roku zadebiutowała rolą Elżutki w serialu "Boża podszewka", a największą rozpoznawalność zyskała dzięki telenoweli "M jak Miłość", w którym gra od 2000 roku. Jej pracowitość i ogromne doświadczenie telewizyjne zaprowadziły ją na antenę programu "Pytanie na śniadanie", którego jest współprowadzącą. Oprócz tego, aktywnie udziela się na Instagramie, gdzie poleca produkty popularnych marek, a także prowadzi własną markę, której asortyment będzie rozszerzała w najbliższym czasie.

Katrzyna Cichopek dumna ze swojego biznesu

W 2020 roku Katarzyna Cichopek wprowadziła na rynek własną linię biżuterii, która niewątpliwie z trafiła w gusta Polek. Kasia nie ukrywa, że jest niezwykle dumna ze swojego biznesu, o czym opowiedziała "Super Expressowi".

Czuję się bizneswoman. Stworzyłam własną markę YA, która jest na rynku od ponad dwóch lat. Zaistnieliśmy w świadomości ludzi. Kobiety, nasze klientki, utożsamiają się z naszą marką, co jest dla nas wielkim sukcesem. Dla nas, ponieważ nie ukrywam, że mam wspólnika. Marka powstała z marzenia, zmaterializowała się w przepiękny sposób, najpierw w postaci biżuterii - wyznała aktorka.

Katarzyna Cichopek zainwestowała pieniądze w nowe produkty. Czy Polki to kupią?

Po pierwszych sukcesach, Kasia zdecydowała się również wprowadzić na rynek perfumy, a obecnie pracuje nad tworzeniem własnej linii kosmetyków naturalnych.

Już niebawem wprowadzamy na rynek linię kosmetyków naturalnych YA Naturalna. Cieszę się, że mogę upiększać kobiety i pozwolić im poszukać własnego "ja", żeby odnalazły siebie i czuły się piękne, takie jakie są, by każda kobieta w pełni siebie akceptowała - dodała dumna ze swojego nowego projektu.

Katarzyna po latach stosowania przeróżnych kosmetyków naturalnych, dokładnie wie, czego potrzebuje jej skóra, a jej potrzeby mogą się pokryć z potrzebami innych kobiet, dlatego też zdecydowała się na stworzenie własnej linii. W ostatnich latach, rynek zalewany jest kosmetykami naturalnymi - na taki krok zdecydowała się m. in. Anna Lewandowska, jak i Kinga Rusin. Wygląda więc na to, że rośnie im poważna konkurencja.

Shake Your Eska #28 | Wolf
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE