Katarzyna Cichopek

i

Autor: wbf

Kasia Cichopek spędza święta w raju. Wskoczyła w kostium i zrobiła zdjęcia w oceanie

2022-04-15 12:45

Kasia Cichopek korzysta z życia w najlepsze. Święta wielkanocne postanowiła spędzić w przepięknych okolicznościach przyrody. Wyruszyła wraz z rodziną na Malediwy, skąd zdążyła już wrzucić zdjęcia z przepięknych plaż rajskiej wyspy.

Ostatnio media rozpisywały się o rozstaniu Kasi Cichopek i Marcina Hakiela, którzy do niedawna tworzyli udany i zgrany związek, a przynajmniej taka opinia krążyła o jednej z ulubionych par polskiego show-biznesu. Powód ich rozstania nadal pozostaje tajemnicą. Kasia niedawno wyprowadziła się od męża, a niebawem czeka ich sprawa rozwodowa. Para chce uniknąć wojny w sądzie, więc jak podaje informator „Super Expressu” Hakiel nie chcąc orzekania o winie Kasi zgodził się na jej warunki.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kasia Cichopek przesadza z postami sponsorowanymi? "Jestem w szoku, że Pani taką chińszczyznę poleca"

Rozpromieniona Kasia Cichopek na pierwszych wakacjach bez męża

Na temat Kasi Cichopek wypłynęły również inne informacje, które rozgrzały opinię publiczną. Aktorka prawdopodobnie spotyka się z Maciejem Kurzajewskim, z którym pracuje przy realizacji programu „Pytanie na śniadanie”, którego oboje są prowadzącymi. Żadne z nich nie potwierdziło tych doniesień.

Katarzyna Cichopek wyruszyła niedawno na Malediwy, gdzie spędzą wielkanocne święta. To jej pierwszy wakacyjny wyjazd od czasu rozstania z Marcinem Hakielem. Paparazzi już na lotnisku spotkali Kasię wraz z dziećmi oraz jej bratem Jackiem i jego rodziną. Niedługo po dotarcie na Malediwy Kasia podzieliła się z fanami kadrami z pięknej wyspy. Wrzuciła zdjęcia oraz nagranie, na których pokazała się w kolorowym bikini. Trzeba przyznać, że aktorka wygląda zjawiskowo.

Sonda
Spędzasz święta wielkanocne w Polsce czy za granicą?
Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel rozstali się!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE