Kasia Cichopek skrytykowana z kalosze NA PLAŻY! Chciała się pochwalić drogimi gumiakami?

2019-08-08 14:35 nk
Kasia Cichopek
Autor: www.instagram.com/katarzynacichopek

Kasia Cichopek zamieściła na Instagramie romantyczne zdjęcia z mężem. Marcin Hakiel brodzi bosymi stopami w morzu, a aktorka... stoi na piasku w kaloszach! Internauci są niemal jednogłośni - to totalna modowa wpadka! A może wcale nie? Zobaczcie zdjęcia i oceńcie sami!

Kasia Cichopek to gwiazda, która rzadko wywołuje kontrowersje swoim strojem. Aktorka jest znana z dobrego gustu i starannie dobiera swoje stylizacje. Ponad 300 tysięcy fanów gwiazdy M Jak Miłość na Instagramie regularnie może podziwiać piękne prywatne zdjęcia Kasi i jej męża, Marcina Hakiela. Jakież było ich zdziwienie, gdy ostatnio aktorka podzieliła się serią malowniczych fotek z plaży, na których zaprezentowała się w bardzo osobliwym zestawie...

Katarzyna Cichopek w KALOSZACH na PLAŻY!

Na nowych zdjęciach znad omrza Kasia Chchopek i Marcin Hakiel pozują razem na tle zachodzącego słońca. Para brodzi stopami w wodzie. A właściwie to brodzi nimi tancerz, bo tylko on występuje tu boso - jak większość ludzi latem na plaży. Jego małżonka zaś do zwiewnej białej sukienki projektu Łukasza Jemioła założyła wysokie czarne gumiaki! Pod nimi zaś miała długaśne białe skarpety!

Fani Kasi Cichopek nie omieszkali wypomnieć jej modowej wpadki.

Zdjecie cudne👍. Efekt troche psują mi te toporne kalosze. Chyba pierwszy raz widzę kogoś chodzącego brzegiem morza w gumakach

Kalosze są faktycznie przesadzone. Tymbardziej, że mąż bosy. Aura letnia, romantyczna a tu.... kalosz. 😂😂😂😂😂 Kaśka chyba miałaś chcice je ubrać za wszelką cenę!

Wiemy ze Huntery sa super, ale latem w morzu plus skarpeta🙈🙈🙈🙈 porazka🙈🙈🙈

- czytamy w komentarzach.

Pojawiają się także sugestie, że Kasia Cichopek wpakowała się do wody w Hunterach nie tyle dlatego, by przyszpanować modnymi, drogimi gumiakami, co by na nich zarobić!

myślę, że to po prostu kolejny produkt, który Pani Kasia reklamuje i zbiera za to kasę 😜😉 jak dobrze płacą, to nawet w lato po plaży można w kozakach latać

- pisze internautka na profilu aktorki.

Tak czy inaczej jedno jest pewne - jeśli Kasia Cichopek chciała, by jej nowe zdjęcia z plaży zrobiły wrażenie na fanach, to jej się to udało. A czy było to wrażenie dobre, to już po prostu przemilczmy... ;)

Zobacz też:

NAJNOWSZE