Kartonowe łóżka z Tokio są bardzo wytrzymałe? Sportowcy zrobili test. Nie uwierzycie!

2021-07-29 15:42 mm
Kartonowe łóżka z Tokio
Autor: AKIO KON/AFP/East News

Czy łóżka z kartonu, jakie przygotowali dla sportowców organizatorzy Igrzysk Olimpijskich w Tokio, są wytrzymałe? Początkowe plotki mówiły, że kartonowe łóżka miały zapobiegać rozwiązłości olimpijczyków, ale szybko okazało się, że można po nich nawet bezpiecznie skakać. Mało tego! Sportowcy zrobili kolejny test wytrzymałości - tym razem bardzo hardkorowy. Okazało się, że kartonowe łóżko wytrzyma więcej, niż niejeden mebel z drewna!

Łóżka wykonane z kartonów to od początku tegorocznych igrzysk jeden z największych hitów. Wszystko zaczęło się od plotki, że kartonowe łóżka mają uniemożliwiać uprawianie seksu przez sportowców.

Szybko okazało się, że to nieprawda - organizatorom chodziło nie o wcielanie się w rolę "przyzwoitki", a o ekologię. Po zakończeniu olimpiady w Tokio kartonowe łóżka poddane będą pełnemu recyklingowi.

Mimo to wielu niektórzy sportowcy próbowali na własną rękę sprawdzić, jak bardzo wytrzymałe są ekologiczne łóżka z kartonu. Okazuje się, że konstrukcja zniesie znacznie więcej, niż igraszki dwójki zakochanych :)

Sportowcy przetestowali łóżka z kartonu. Szok!

Izraelscy gracze baseballa postanowili sprawdzić, jak bardzo wytrzymałe są słynne kartonowe meble. Jeden z zawodników opublikował na TikToku filmik, na którym jego fani mogli zobaczyć, jak na łóżku podskakuje najpierw jeden ze sportowców, następnie dwóch, potem trzech... i tak aż do dziewięciu!

Dopiero wtedy kartonowe łóżko nie wytrzymało, lekko zarywając się pod naporem skaczących chłopaków.

Sportowcy testują kartonowe łóżka z Tokio
Autor: TikTok / bwangah

Niestety wygląda na to, że test łóżka nie wszystkim się spodobał. Sportowcom zarzucono brak szacunku dla pracy organizatorów oraz wandalizm. Po tym, jak sprawdzian kartonowych mebli opisały media, autor filmiku przeprosił i usunął nagranie!

Wielu z was widziało wideo, które opublikowałem, na którym wraz z kolegami z drużyny skaczemy po łóżkach, jakie przygotowano dla nas w wiosce olimpijskiej. Chciałem wszystkich przeprosić. Nie mieliśmy zamiaru nikogo urazić, chcieliśmy tylko pokazać, jak pomysłowe i efektywne są te łóżka.

- mówi Ben Wanger w specjalnym oświadczeniu na TikToku. Olimpijczyk dodał, że wraz z kolegami zniszczył nadprogramowo dostawione łóżko, wiedząc, że i tak zostanie zutylizowane po igrzyskach.

Przepraszam wszystkich, którzy poczuli się urażeni. Japończycy wykonali fantastyczną pracę goszcząc nas w wiosce olimpijskiej. Moi koledzy i ja mamy tu same dobre doświadczenia i dziękujemy!

- dodał na koniec.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 23.07.2021
NAJNOWSZE