Gwiazdy

Karolina Sawka wzięła ślub! Mąż Nel z "W pustyni i w puszczy" też jest aktorem

2024-06-24 9:33

Widzowie poznali Karolinę Sawkę ponad dwie dekady temu, kiedy jako dziesięciolatka wcieliła się w rolę Nel Rawlison w nowej wersji ekranizacji powieści "W pustyni i w puszczy". Dziś aktorka ma 33 lata i wyrosła na piękną kobietę. Sawka właśnie stanęła na ślubnym kobiercu. Wybranek jej serca także jest aktorem.

Karolina Sawka przyszła na świat 15 grudnia 1991 roku w Szczecinie. Jako dziesięciolatka została zgłoszona do castingu ekranizacji nowej wersji powieści Henryka Sienkiewicza "W pustyni i w puszczy". Zainteresowanie rolą było ogromne, a Karolina została wybrana spośród aż 5 tysięcy dziewczynek. Później w jednym z wywiadów, którego udzieliła serwisowi Plejada, wspominała, że pracę na planie traktowała jako życiową przygodę, a realizatorzy ani na chwilę nie dali jej odczuć trudów związanych z realizacją tak wielkiego przedsięwzięcia.

Karolina Sawka grała Nel w „W pustyni i w puszczy”. Jak dziś wygląda i czym się zajmuje?

Rola Nel Rawlison przyniosła jej ogromny sukces, jednak mimo spływających niemalże zewsząd propozycji aktorskich, Karolina Sawka na ponad dekadę zniknęła z aktorskiej areny. Dopiero w 2012 roku zobaczyliśmy ją ponownie w etiudzie szkolnej pod tytułem "Milenium". W latach 2018-2019 Karolina grała także w serialu "M jak miłość", gdzie wcielała się w Kalinę Marczewską, w 2020 roku występowała natomiast w "Barwach szczęścia".

Karolina Sawka wyszła za mąż

Choć widzowie nadal pamiętają Karolinę Sawkę z roli słodkiej Nel, to dziś aktorka jest już dorosłą kobietą i właśnie stanęła na ślubnym kobiercu. Choć w mediach społecznościowych chętnie publikowała zdjęcia ze swoim ukochanym, to jednak próżno tam szukać jakichkolwiek informacji o planowanym ślubie. Jednak w 2023 roku osoba z otoczenia pary miała zdradzić "Twojemu Imperium", że Karolina w czerwcu 2024 roku ma wziąć ślub ze swoim ukochanym. Kim jest mąż słynnej Nel? Karolina Sawka od kilku lat tworzy związek z Mariuszem Rzeźniczakiem, który podobnie jak ona, także jest aktorem. Rzeźniczak przygodę z aktorstwem rozpoczął od roli w głośnej produkcji "Miasto 44". Widzowie znają go również z ról w wielu serialach, między innymi "Ażura" w " Wojennych Dziewczynach" czy "Barwy szczęścia", w którym wcielał się w rolę Pawła Piasecki, byłego ukochanego Agaty Pyrki. To właśnie Mateusz opublikował na swoim InstaStory zdjęcie, na którym para pozuje w ślubnych kreacjach. Karolina Sawka miała na sobie delikatną suknię z bufiastymi, koronkowymi rękawami, a w dłoniach trzymała bukiet złożony z drobniutkich kwiatów.

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie, jak prezentowali się w dniu ślubu.

Listen on Spreaker.