Karolina Pisarek, Roger Salla

i

Autor: AKPA / Screen/@karolina_pisarek Karolina Pisarek wzruszyła się po zwycięskiej walce męża na High League 6

Karolina Pisarek świętuje zwycięstwo męża ze łzami w oczach. Roger Salla pokonał brata Gąsiewskiej

2023-03-20 10:40

Roger Salla ma za sobą zwycięski debiut w oktagonie podczas High League 6. Największym jego wsparciem była Karolina Pisarek, która nie odstępowała go na krok. Po walce nie kryła wzruszenia.

W sobotę 18 marca 2023 w Katowickim Spodku odbyła się 6. gala High League. Pierwsza walka należała do Rogera Salli i Mateusza "Haribo" Gąsiewskiego. Roger mocno wystartował zadając serię ciosów i kopnięć i tym samym zmusił sędziego do przerwania pojedynku przed czasem. Salla odniósł zwycięstwo w pierwszej rundzie, a jego radości nie było końca. Wszystko zrelacjonowała jego ukochana żona - Karolina Pisarek.

Karolina Pisarek pozuje na ringu, a fani komentują jej obecność na gali

Karolina Pisarek towarzyszyła swojemu mężowi podczas walki w High League 6. Była jego największym wsparciem i dopingowała freak-fightowego debiutanta. Pojawiła się tuż obok niego po zakończonej walce pozując do grupowych zdjęć, trzymając w rękach, zdobyty przez Rogera puchar. Fani nie omieszkali tego skomentować zarzucając modelce odbieranie mu całego fame'u - "Jakoś żal mi się Rogera zrobiło. To On powinien trzymać puchar.. usuwa się w cień bo wszędzie wyskakuje Karolina", "Nawet nie da mężowi błyszczeć. Szkoda faceta!" - czytamy w komentarzach.

Karolina umieściła po walce emocjonalny wpis

Karolina Pisarek nie kryła wzruszenia zwycięstwem męża i natychmiast opublikowała zdjęcia i nagrania zarówno przed walk, jak i po gali.

Emocje pomału opadają, ale muszę przyznać, że wciąż chwilami mam łzy w oczach. Wczorajszy wieczór dał nam wszystkim tyle emocji, że nie da się tego opisać słowami… Cieszę się, kiedy widzę swojego męża tak spełnionego. Damn! To był jego debiut i to w jakim stylu. Roger doskonale wiem, ile pracy włożyłeś w to, aby finał tej walki wyglądał tak, a nie inaczej… Już nigdy nie będziesz tym Rogerem sprzed lat, teraz będziesz tylko silniejszy, pewniejszy i bardziej spełniony! Wiedz, że zawsze możesz na mnie liczyć - przekazała na Instagramie Karolina.

Roger uczcił sukces nie tylko z żoną, ale także w przyjaciółmi, a jednocześnie swoimi największymi fanami.

Smolasty w radio ESKA, cały wywiad
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE