Karolina Pisarek i Roger Salla

i

Autor: AKPA Karolina Pisarek i Roger Salla snują plany na dalszą przyszłość

Karolina Pisarek powiedziała o macierzyńskich planach. Roger Salla inaczej widzi swoją przyszłość

2023-02-07 11:56

Karolina Pisarek i Roger Salla są prawie rok po ślubie i snują plany na dalszą, wspólną przyszłość. Pytanie fana o powiększenie rodziny podzieliło Karolinę i Rogera.

Karolina Pisarek i Roger Salla pobrali się latem 2022 roku. Zamieszkują w pięknej willi, cieszą się największymi luksusami, obracają się w gronie sławnych znajomych i chętnie podróżują po świecie. Tak bajkowego życia można tylko pozazdrościć! Fani znudzeni najwyraźniej ich rutyną postanowili zapytać o dalsze plany na przyszłość.

Roger Salla jest gotowy na to, aby zostać ojcem!

Karolina Pisarek ma obecnie 25 lat i prężnie działa na Instagramie, gdzie jej aktywność śledzi prawie milion osób z całego świata. Fani z zafascynowaniem obserwują codzienność młodej celebrytki, która stara się być w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Od czasu do czasu organizuje na instastories zabawę w pytania i odpowiedzi. Jeden z fanów był bardzo ciekawy, czy para planuje powiększyć rodzinę. Karolina uznała, że to dobre pytanie i skonfrontowała się ze swoim mężem. Okazał się, że mają nieco odmienne zdanie na temat rodzicielstwa.

Roger, odpowiesz na pytanie? - zapytała Karolina Rogera i podsunęła mu telefon komórkowy.

Roger uśmiechnął się na widok dość intymnego pytania i nie zastanawiając się długo odpowiedział: "TAK!". Karolina Pisarek chyba nie spodziewała się tak klarownej odpowiedzi, gdyż sama jeszcze nie czuje się gotowa na dziecko: "Tak, nie, jeszcze nie" - nie wiedziała co odpowiedzieć. Roger postanowił nakierować ją na słuszną według niego odpowiedź: "Oczywiście, że tak. Ty tylko walczysz z tym, nie ja. Ja naciskam!". Karolina skwitowała więc zabawną dyskusję słowami: "Przyjdzie na to czas". Wygląda na to, że para jeszcze nie posiada określonych planów w tej sprawie, choć Roger po cichu liczy na to, że PRĘDZEJ niż później zostanie ojcem.

Naładujesz samochód elektryczny w trakcie jazdy | ESKA XD - Prosto z salonu #65