Karolina Pisarek nie będzie singielką długo. Tym ciałem kusi wszystkich! [GALERIA]

2020-06-06 12:00 es

Karolina Pisarek robi imponującą karierę. Niestety odbija się to na jej życiu uczuciowym. Gwiazda właśnie zakończyła kolejny związek. Jednak coś nam mówi, że Karolina Pisarek nie będzie długo singielką...

Odkąd Karolina Pisarek wystąpiła w Top Model, minęło kilka lat. W tym czasie kariera modelki urosła do gigantycznych rozmiarów. Pierwsze poważne zlecenie gwiazda złapała niedługo po programie. Karolina Pisarek wyjechała na kilkumiesięczny kontrakt w Azji.

Dziś Karolina Pisarek jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych modelek w Polsce. Ma na koncie współprace ze światowymi markami oraz niezliczone okładki.

Poza pracą modelki Karolina Pisarek znajduje czas na dodatkowe projekty. Wspiera uczestników w Top Model, występowała także gościnnie w Projekt Lady. Karolina Pisarek nie ukrywa, że to kariera jest dla niej teraz priorytetem.

Karolina Pisarek zerwała z chłopakiem

Pełne zaangażowanie w pracę odbija się na życiu uczuciowym modelki.

Niedawno Karolina Pisarek rozstała się z partnerem. Przez wiele miesięcy chłopakiem modelki był Jaimie Camara. Para tworzyła dobrany duet, a przynajmniej tak to wyglądało w social mediach.

Jednak Karolina Pisarek zerwała z chłopakiem. I chociaż podkreśla, że życzy mu najlepiej, to zamierza się koncentrować na karierze.

Naszym zdaniem jednak Karolina Pisarek nie pozostanie singielką zbyt długo. Modelka jest śliczna, więc z pewnością trudno jest jej się opędzić od mężczyzn. I zupełnie się nie dziwimy! Zerknijcie na naszą galerię i oceńcie sami.

NAJNOWSZE