Gwiazdy

Karolina Gilon zachwyca szczupłą sylwetką. Zdradziła sekret swojej diety

2024-04-18 13:04

Karolina Gilon właśnie skończyła pracę na planie 9 edycji popularnego randkowego show "Love Island. Wyspa miłości" i może cieszyć się zasłużonym odpoczynkiem. Już na początku emisji ostatniej odsłony show widzowie zwrócili uwagę, że była uczestniczka "Top model" przeszła zaskakującą metamorfozę. W wywiadach zdradziła sekret swojej figury.

Ostatnie miesiące były bardzo aktywne dla Karoliny Gilon. Celebrytka przebywała w Hiszpanii, gdzie pracowała przy produkcji show Telewizji Polsat "Love Island. Wyspa miłości". Jeszcze w trakcie trwania programu na jaw wyszedł skrywany przez nią sekret dotyczący życia prywatnego celebrytki. Gilon ogłosiła swój związek z uczestnikiem siódmej edycji randkowego show - Mateuszem Świerczyńskim. Od tamtej pory para chętnie dzieli się w mediach społecznościowych kadrami ze swoich wypraw.

short - ramowka polsatu - Karolina Gilon - o chłopakach na Love Island

Karolina Gilon przeszła sporą metamorfozę. Zdradziła sekret szczupłej sylwetki

Gilon w polskim show-biznesie działa od ponad dekady. Od momentu jej debiutu w mediach prezenterka przeszła sporą metamorfozę. Po blond włosach pozostało jedynie wspomnienie. Jednak internauci zwrócili uwagę, że na przestrzeni lat Karolina Gilon ostraciła również sporo kilogramów. W jednym z wywiadów zdradziła, że udało jej się stracić aż 12 kilogramów. Jaki jest sekret jej szczupłej sylwetki? Okazuje się, że celebrytka postanowiła zmienić sposób odżywiania. Choć, jak sama przyznaje w wywiadach, nie lubi odmawiać sobie kulinarnych rozkoszy, to zdecydowała się znacznie ograniczyć przyjmowane porcje. Zrezygnowała także z cukru oraz niezdrowych fast foodów.

Ja nie lubię sobie w życiu odmawiać. Jeśli mam ochotę zjeść pączka, to ja muszę tego pączka zjeść. (...) Tak samo pizzę, makarony kocham. I stwierdziłam tak. "Kurczę, jeśli mam ochotę na makaron, to zjem, tylko zjem go o połowę mniej. (...) Nie będę się objadać, bo to jest niezdrowe". I w momencie, kiedy zmniejszasz te porcje, to nagle kurczy ci się trochę żołądek i przestajesz mieć tak duże łaknienie - powiedziała w wywiadzie z portalem Party.