Karl Lagerfeld zostawił po sobie 150 millionów funtów. Majątek przejmie...kot?

2019-02-20 13:54
Karl Lagerfeld i jego kot, Choupette
Autor: AFP Karl Lagerfeld i jego kot, Choupette

W wieku 85 lat zmarł Karl Lagerfeld. Ikona mody i jeden z najznamienitszych projektantów w historii zostawił po sobie gigantyczny majątek. Jedynym spadkobiercą jego fortuny jest...kotka! Karl Lagerfeld nie miał żony ani dzieci a jedynie ukochaną Choupette.

19 lutego zmarł Karl Lagerfeld. Słynny projektant i dyrektor artystyczny domu mody Chanel zmarł w wieku 85 lat. Ta wiadomość wstrząsnęła światem mody i show-biznesu. Z całego świata zaczęły spływać kondolencje i wspomnienia.

Karl Lagerfeld współpracował z największymi gwiazdami i lansował najważniejsze trendy.

Nieco mniej sukcesów miał w życiu prywatnym. Karl Lagerfeld nigdy nie wziął ślubu ani nie miał dzieci. Miał za to kotkę. Ukochana kotka Karla Lagerfelda Choupette była jego towarzyszką życia.

>> Karl Lagerfeld: przyczyny śmierci. Projektant zmarł na raka?

Teraz gdy Karl Lagerfeld zmarł, rodzi się pytanie, co z jego majątkiem. Czy kot może dostać spadek?

Karl Lagerfeld zostawił po sobie majątek

Słynny projektant i dyrektor artystyczny domu mody Chanel zostawił po sobie fortunę. Szacuje się, że Karl Lagerfeld zgromadził majątek w wysokości 150 milionów funtów. Przejmie go... kotka?

Innych kandydatów właściwie brakuje. Karl Lagerfeld nie wziął ślubu, nie miał dzieci. Jego długoletni partner, Jacques de Bascher, zmarł w 1989 r.

HOT TEMAT
Leaving Wonderland - trailer filmu o Michaelu Jacksonie

Autor: HBO, youtube.com

Michael Jackson wielokrotnie oskarżany był o molestowanie dzieci. Do incydentów dochodzić miało na jego słynnej farmie. Co ujawni dokument Leaving Neverland?

Kotka Karla Lagerfelda przejmie jego fortunę?

Kotka Choupette wydaje się kandydatką idealną. Tm bardziej, że przed laty Karl Lagerfeld założył jej...konto bankowe. Chociaż brzmi to zabawnie, to kotka miała na nim kilka milionów euro!

Rodzi się pytanie, czy kotka może otrzymać spadek. Teoretycznie nie może mieć ochroniarza, osobistego szefa kuchni i dwóch nianiek... A jednak!

Czy faktycznie kotka Karla Lagerfelda przejmie jego fortunę? Na przeszkodzie staje francuski wymiar sprawiedliwości. Choupette nie ma osobowości prawnej, a więc formalnie nie może przyjąć spadku.

Ciekawe, co się teraz stanie z Choupette?

NAJNOWSZE