Kardashianki kuszą ciałami na rajskiej plaży! Która jest najseksowniejsza?

2020-10-29 11:11 kp
Rodzina Kardashianów
Autor: @ParisaMichelle / SplashNews.com/East News

Kim Kardashian wciąż jest myślami na prywatnej wyspie, którą wynajęła, by razem z rodziną i przyjaciółmi świętować swoje 40. urodziny. Pomysł celebrytki spotkał się z mieszanymi reakcjami, zwłaszcza, że ona sama doskonale wie, że taki wypad w pandemii koronawirusa to już prawdziwy okaz luksusu. Plus jest dla wszystkich taki, że możemy teraz podziwiać takie zdjęcia!

Mimo koronawirusa Kim Kardashian postanowiła świętować swoje 40. urodziny jak na jedną z najsłynniejszych celebrytek na świecie przystało. Gwiazda długo zastanawiała się, jak urządzić imprezę życia w środku pandemii - i w końcu wpadła na doskonały pomysł. Kardashianka wynajęła prywatną wyspę, na którą poleciała Boeingiem 777 w towarzystwie rodziny i znajomych.

Oczywiście Kim doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że jej pomysł na urodziny to szczyt luksusu, na który mogą pozwolić sobie wyłącznie najbogatsi - pod zdjęciami celebrytki z imprezy pojawiało się więc wiele krytycznych komentarzy.

Trudno jednak o niezadowolenie internautów pod gorącymi fotkami z plaży, jakimi Kardashianki dzielą się w sieci od kilku dni!

ESKA XD #007

Siostry Kardashian-Jenner w bikini

Kim Kardashian, Khloe Kardashian, Kourtney Kardashian i Kendall Jenner (Kylie nie mogła polecieć z nimi ze względu na obowiązki zawodowe) bawiły się więc przez kilka dni w towarzystwie znajomych na rajskiej plaży na Tahiti. A teraz zarzucają fanów seksownymi zdjęciami w strojach kąpielowych. Wszystkie wyglądały oczywiście oszałamiająco, a w komentarzach aż roi się od zachwytów.

Wyświetl ten post na Instagramie.
This is 40! Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian)
Wyświetl ten post na Instagramie.
I am Moana of Motunui. Post udostępniony przez Kourtney Kardashian (@kourtneykardash)
Wyświetl ten post na Instagramie.
jelly got me Post udostępniony przez Kendall (@kendalljenner)

Która jest najseksowniejsza?

NAJNOWSZE