Kanye West zdissował Taniec z Gwiazdami! Zapomniał, że Kim Kardashian też brała w nim udział?

2019-10-28 12:18 mw
Kanye West i Kim Kardashian
Autor: Rex Features/East News

Kogo wyśmiał Kanye West w jednym ze swoich kawałków z nowej płyty? W tekście jednej z piosenek pojawia się wyraźny diss na uczestników Tańca z Gwiazdami. Czy Kanye West nie pamięta, że kiedyś na parkiecie Dancing With The Stars występowała także jego własna żona?

Kanye West wreszcie dotrzymał obietnicy i po wielu miesiącach zwodzenia fanów udostępnił swój długo wyczekiwany album "Jesus is King".

Nowa płyta Kanye Westa to jeden z najbardziej wyczekiwanych rapowych albumów roku, a to dlatego, że mąż Kim Kardashian z nie do końca jasnych powodów wiele razy przekładał jego premierę.

W końcu jednak udało się dokończyć pracę nad płytą i fani spokojnie mogą zająć się analizą głębokich tekstów rapera. Jak wiadomo, Kanye jest w końcu największym artystą świata. W każdym razie sam tak o sobie myśli.

KANYE WEST DISSUJE DWTS

O czym rapuje Kanye na swoim nowym krążku?

Wśród wielu wątków, których analiza z pewnością zajmie krytykom wiele lat, mąż Kim Kardashian pochylił się m.in. nad popularnym programem Taniec z Gwiazdami. Co ciekawe, raper zdissował to show, zapominając najwyraźniej, że kiedyś występowała w nim także jego własna żona...

Ale to przecież cały Kanye West! xD

W jednym ze swoich nowych kawałków z płyty "Jesus is King" Kanye West rapuje takie oto słowa:

That’s why I charge the prices that I charge

I can’t be out here Dancing With the Stars

No! I cannot let my family starve

I go hard, that’s on God!

To fragment utworu "Oh God".

>> Uzależniony od porno Kanye West o Drake'u: "Bóg ma poczucie humoru"

Czy słowa te są dissem na własną żonę Kanye Westa? Kim Kardashian była jedną z gwiazd Dancing With The Stars. Celebrytka występowała w Tańcu z Gwiazdami ponad 10 lat temu. Czyli bardzo dawno...

Ponieważ od tanecznych popisów Kim minęło sporo czasu, część fanów jest zdania, że Kanye West ma na myśli kogoś zupełnie innego! Raperowi może chodzić o Lamara Odoma, byłego męża jego szwagierki, Khloe Kardashian. Lamar występował w obecnym sezonie DWTS. Odpadł w trzecim odcinku.

Lamar Odom w Dancing With The Stars
Autor: Karl Larsen / SplashNews.com/East News
NAJNOWSZE