Kanye West wydał na kampanię prezydencką majątek! Znaczna większość poszła z jego kieszeni

2021-02-26 13:16 AM
Kanye West
Autor: BENS/Backgrid/East News

Ambitne plany Kanye Westa na objęcie urzędu Prezydenta Stanów Zjednoczonych zakończyły się porażką. Raper jednak robił co mógł, by spełnić swoje polityczne marzenie. Na kampanię prezydencką wydał fortunę. Znaczna część kwoty poszła z jego kieszeni!

Gdy Kanye West ogłosił, że zamierza startować w wyborach na prezydenta Stanów Zjednoczonych wielu internautów wyśmiało jego pomysł. Znaleźli się też i tacy, którzy twierdzili, że raper byłby świetnym prezydentem. Zachęcony takimi słowami i wiarą we własne możliwości rozpoczął kampanię i wiece wyborcze. Jak wiadomo nic nie jest za darmo. Na wszystkie rzeczy związane z wyborami Kanye przeznaczył ogromną kwotę pieniędzy.

Gdy tylko ruszył z przygotowaniami, media wyliczały ile wyda na spełnienie swoich marzeń. I choć wychodziły im różne kwoty, to prawdopodobnie teraz dokładnie wiadomo ile raper przeznaczył na spełnienie swoich marzeń.

Ile Kanye West wydał na kampanię wyborczą?

Dzisiaj kiedy przez wzgląd na rozwód Kanye West jest na celowniku mediów, dziennikarze skupiają się także na rozliczeniu go z kampanii prezydenckiej. Analizują ile faktycznie raper mógł wydać na wszystkie spotkania, głosy itp.

Gwiazdy, które siedziały w więzieniu | ESKA XD #17

Według szacunku i oświadczenia Federalnej Komisji Wyborczej  mąż Kim Kardashian wydał aż 13,2 miliona dolarów z czego 12 milionów dolarów poszło z jego kieszeni!

Podobno na kampanię miał przeznczone 14.5 miliona dolarów a pozostało mu 1,3 miliona dolarów.

Myślicie, że Kanye żałuje straconych pieniędzy?

NAJNOWSZE