Kanye West

i

Autor: Clint Brewer / Splash News/EAST NEWS Kanye West

Kanye West się roztył! Kim Kardashian wysłała go na dietę!

2017-10-13 17:00

Podobno do świąt ma mieć już sześciopak;)


Niedawno Kanye West obrażał się na Kim Kardashian o jej słynne zdjęcia z Meksyku, na których paparazzi udokumentowali cellulit na jej pośladkach. Teraz Kim może mu się odwdzięczyć, bo Kanye West nieźle się roztył!

Już na ostatnich zdjęciach Kanye Westa można było zauważyć, że raperowi przybyło kilka sporych kilogramów. To nie podoba się Kim Kardashian, która wysłała swojego „tatuśka” na dietę! Celebrytka pilnuje, by Kanye nie tylko przestrzegał zasad żywieniowych, które ustalił dla niego dietetyk, ale też uczęszczał na regularne treningi.

Kim nie traci ani chwili, jeśli chodzi o sylwetkę Kanye Westa. Wszystko po to, by zdążyć przed narodzinami trzeciego dziecka! Przyszła mama chce, by zarówno ona, jak i jej mąż, byli w szczytowej formie, gdy dziecko przyjdzie na świat.

Kim chce, by Kanye miał dużo energii, więc jest on na diecie, podczas której musi ćwiczyć trzy razy w tygodniu. W ciągu sześciu tygodni ma zacząć ćwiczyć nawet pięć razy tygodniowo. Będzie miał sześciopak przed świętami. Kim nie chce na niego naciskać, ale chce, by czuł się jak najlepiej wobec wyzwań, które na niego czekają jako ojca trójki dzieci” - mówi znajomy Kim Kardashian.

Jak Kanye Westowi idzie zrzucanie brzucha? Na efekty musimy jeszcze poczekać! Myślicie, że będzie sześciopak?

Kanye West

i

Autor: Clint Brewer / Splash News/EAST NEWS Kanye West
Kanye West

i

Autor: Clint Brewer / Splash News/EAST NEWS Kanye West
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE