Kanye West przekazał więźniom 1 mln dolarów! To prezent z okazji urodzin Kim Kardashian

2019-10-23 13:00 AM
Kim Kardashian i Kanye West
Autor: Felipe Ramales / SplashNews.com/East News

Kim Kardashian i Kanye West uchodzą za bardzo zgodną parę. I mimo kilku kłopotów m.in. tych ze zdrowiem psychicznym rapera to para zawsze wychodzi z dołka, być może dlatego, że bardzo się nawzajem wspierają. Kim pokazuje to na każdym kroku, gdy Kanye ma problemy, a West pokazał to teraz, swoim hojnym gestem!

Kim Kardashian 21 października skończyła 39 lat z tej okazji rodzina i przyjaciele obdarowywali ją prezentami, a fani składali życzenia. Najbardziej imponujący prezent to ten, który celebrytka dostała od ukochanego męża, rapera Kanye Westa! Swoim podarunkiem, choć „podarunek” to niewłaściwe słowo, pokazał jak Kim jest dla niego ważna i jak bardzo ją wspiera… Kanye West z okazji urodzin żony przekazał aż 1 mln dolarów na cele związane z reformą więziennictwa.

„Dostałam niesamowite prezenty od całej mojej rodziny, a Kanye był niesamowity. Przekazał też 1 mln dolarów moim ulubionym organizacjom charytatywnym, które tak ciężko pracują nad reformą więziennictwa w moim imieniu. To sprawia, że moje serce jest takie szczęśliwe!”. – poinformowała na Twitterze Kim.

KOURTNEY KARDASHIAN CHWALI KANYE WESTA

Również Kourtney Kardashian pochwaliła Kanye Westa, pisząc, że jest on bardzo inspirujący i jest najbardziej hojny. Pieniądze otrzymane od Kanye Westa zostały podzielone na kilka organizacji, niektóre z nich już publicznie za nie podziękowały.

Zobacz też: 

NAJNOWSZE