Kanye West podziękował rodzicom ZA ŻYCIE! Znów nawiązuje do aborcji?

2020-08-07 14:00 AM
Kanye West
Autor: JEAN-BAPTISTE LACROIX/AFP/East News

Pamiętacie aferę na wiecu wyborczym Kanyego Westa? Raper zdradził, że on i Kim chcieli dokonać aborcji, gdy celebrytka była w ciąży z North! Przez to, w rodzinie Kardashianów zawrzało, ale raper chyba już o tym zapomniał, bo teraz ponownie nawiązuje do aborcji!

Od kilku dobrych tygodni, dzięki Kanyemu Westowi w show biznesie nie wieje nudą. Raper niemal na każdym kroku wpada na jakiś szalony pomysł, tym samym prawie przyprawiając swoją rodzinę o zawał. Ostatnio podczas wiecu wyborczego Kanye zdradził wielką tajemnicę, która, sądząc po reakcji rodziny nigdy nie miała ujrzeć światła dziennego. Otóż West opowiedział o tym, jak usłyszał głos Boga, który powstrzymał go przed dokonaniem aborcji. Jak sam twierdził on i Kim chcieli dokonać aborcji, gdy celebrytka była w ciąży z North. Ze łzami w oczach raper opowiedział o sygnale z nieba, dzięki któremu udało mu się ocalić córkę. Po tym wybuchła niemała afera, przez którą małżeństwo Westa zawisło na włosku.

KANYE WEST ZNÓW MÓWI O ABORCJI

Teraz Kanye West zachowuje się jak gdyby nigdy nic się nie stało. Wraca do tematu aborcji. Tym razem jednak nie w kontekście swoich dzieci, ale samego siebie. Raper opublikował na Twitterze czarno- białe fotografie na których pozuje w objęciach jednego z rodziców. Kanye podpisał post:

Dziękuję Bogu, mamie i tacie za to, że pozwolili mi żyć

Co się okazuje, podobno mama Kanye Westa urodziła syna mimo tego, że jego ojciec był skłonny dokonać aborcji! Już wcześniej raper mówił, że jest bardzo wdzięczny swojej matce za to, że uratowała mu życie!

Moja mama uratowała mi życie, mój tata chciał dokonać aborcji. Nie byłoby Kanye Westa, ponieważ mój tata był zbyt zajęty.

– mówił wcześniej ze łzami w oczach podczas wiecu wyborczego.

Teraz raper poprzestał tylko na opublikowaniu fotografii i napisaniu tweeta. Myślicie, że znów zacznie opowiadać niewygodne dla bliskich osób rzeczy?

Hotplota.pl: Sean Penn żeni się na Zoomie, Kim Kardashian walczy o swoje małżeństwo

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE