Kanye West oberwał od PETA! Oskórowana małpa z kawałka Easy to przegięcie

2022-01-18 12:12 mm
Kanye West
Autor: Backgrid/East News

Jeśli Kanye West chciał narobić hałasu swoim nowym utworem "Easy", to na pewno mu się to udało. Nie wiemy tylko, czy właśnie o taki hałas mu chodziło... Raper został mocno skrytykowany przez organizację PETA chroniącą prawa zwierząt. Poszło o zdjęcie oskórowanej małpy, którą Ye promuje swój najnowszy kawałek.

Kanye West i The Game zadarli z PETA. W sprawie ich nowego kawałka wypowiedziała się prezes tej organizacji. Raperom oberwało się za zdjęcie obdartej ze skóry małpy. Ye i The Game promowali nim swój utwór "Easy" (tak, ten sam, w którym mąż Kim Kardashian rapuje o skopaniu tyłka Pete Davidsona).

MOJE ŻYCIE NIGDY NIE BYŁO ŁATWE (oryg. MY LIFE WAS NEVER EASY)

- czytamy w poście raperów na Instagramie.

PETA krytykuje Kanye Westa

Załączone zdjęcie wywołało sporo kontrowersji. Po komentarzach niektórych fanów i hałasie, jaki zrobił się wokół utworu "Easy", w sprawie wypowiedziała się Ingrid Newkirk z People for the Ethical Treatment of Animals (PETA).

Zdjęcie przypomina małpy, które znajduje PETA - czasem same głowy, czasami łapy, czasem całe ciało - na rynkach mięsnych na całym świecie. Kiedy usuniesz skórę, widać wyraźnie, że pod nią jest istota jak my, naczelni. Należy do nas i nie powinna być używana w jakimkolwiek celu - w laboratoriach, przydrożnych ogrodach zoologicznych, filmach czy na rynkach mięsnych

- czytamy w oświadczeniu prezeski PETA.

ESKA XD #040 - HARRY POTTER, NAJSEKSOWNIEJSI, ZIMOWE IGRZYSKA, HIGH LEAGUE 2
NAJNOWSZE