Kanye West kupił ranczo w Wyoming! Kim Kardashian wyprowadza się z Los Angeles?

2019-09-10 11:05
Kanye West kupił ranczo
Autor: EastNews

Kanye West niespodziewanie zdecydował się na zakup ogromnej posiadłości w Wyoming. To właśnie tam raper pracował nad swoimi ostatnimi płytami w ubiegłym roku i tam spędził wiele tygodni, pielęgnując swoje zdrowie po załamaniu psychicznym. Czy Kim Kardashian i dzieci wyprowadzą się z nim z Los Angeles?

Podczas wywiadu dla Vogue Arabia, którego Kim Kardashian udzieliła kilka tygodni temu, celebrytka stwierdziła, że za 10 lat z pewnością a) chciałaby być prawniczką i b) będzie mieszkać z rodziną na ranczo w Wyoming. Na obie te deklaracje część jej fanów zareagowała z uśmiechem politowania - mimo, że Kim dzielnie studiuje prawo, wiele osób wciąż nie wierzy w to, że ma jakiekolwiek szanse na poważną karierę prawniczą. W kwestii Wyoming - czy ktokolwiek wyobraża sobie, by najsłynniejsza celebrytka Ameryki opuściła Los Angeles?

Tymczasem Kim Kardashian może wszystkich mocno zaskoczyć, bo właśnie zbliżyła się o krok do realizacji również drugiego ze swoich planów. Kanye West właśnie kupił w Wyoming ranczo!

Kim Kardashian i Kanye West wyprowadzą się z LA?

Amerykański stan Wyoming doskonale znany jest raperowi. To właśnie tam, z dala od hałasu Los Angeles i w otoczeniu przyrody Kanye West wracał do zdrowia po swoich ostatnich problemach i pracował w ubiegłym roku nad płytą. Miejsce wyjątkowo przypadło mu do gustu, bo właśnie został właścicielem ogromnego rancza w mieście Cody, położonego około 80 kilometrów od Parku Narodowego Yellowstone. Za posiadłość z działką o wielkości 18 kilometrów kwadratowych muzyk zapłacił 14 milionów dolarów.

Wygląda na to, że para na poważnie planuje wyprowadzkę z Los Angeles, bo wraz z kupnem Kanye West rozpoczął aranżację rancza na potrzeby Kim Kardashian i ich czwórki dzieci oraz zaczął wizyty w miejscowych szkołach podstawowych.

Wyobrażacie sobie Kim Kardashian mieszkającą na odludnym ranczo otoczonym ośnieżonymi górami? ;)

NAJNOWSZE